مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Bharat Biotech به دنبال تکون دادن آزمایشات واکسن داخل بینی است ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

HYDERABAD: پس از دریافت مجوز استفاده اضطراری (EUA) برای واکسن Covid-19 بومی Covaxin ، Bharat Biotech اکنون برای تنظیم آزمایشات مرحله I و II کاندیدای واکسن داخل بینی خود ، به تنظیم کننده داروی کشور مراجعه کرده است. با نام رمز BBV154 شناخته شده است.

این نامزد ، که با همکاری دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس (WashU) ساخته شده است ، یک واکسن تک دوز است که قرار است یک بازیگر برای واکسیناسیون Covid-19 باشد. این شرکت گفته است که مدیریت آن فقط به هر قطره در هر سوراخ بینی نیاز دارد.

حیدرآباد: بهارات بیوتک به دنبال تکون دادن آزمایشات واکسن داخل بینی است
منابع گفتند که این شرکت انتظار دارد آزمایشات تا اوایل فوریه آغاز شود و آزمایشات مرحله اول را روی 375 داوطلب پیشنهاد داده است. این آزمایش مشابه آزمایشات فاز یک کوواکسین است ، اما در تعداد کمتری سایت – پنج تا شش بجای 11 مورد موجود در کوواکسین.

بهارات بیوتک به TOI گفت که برای BBV154 “آزمایشات پیش بالینی برای مطالعات سم شناسی ، ایمنی زایی و چالش انجام شده است”.

شما اولین کسی بود که گزارش داد که دکتر کریشنا الا ، رئیس و مدیر عامل Bharat Biotech ، به دلیل مزایای متعددی که ارائه می دهد ، در مورد واکسن داخل بینی نسبت به Covaxin نسبت به واکسن داخل بینی بیشتر گنگ است – این یک واکسن غیرتهاجمی ، یک دوز است که سریعتر و آسان تر انجام می شود اداره کردن

والا واکسن بینی را “قوی” خواند و الا گفت که این واکسن از هر واکسن تزریقی از جمله کوواکسین بهتر خواهد بود. وی روز دوشنبه گفت: “… واکسن بینی از ایمنی مخاط محافظت می کند ، ویروس را به محض ورود از بین می برد و انتقال آن را متوقف می کند.”

وی گفت: “واکسن بینی بهترین انتخاب است زیرا Covid از طریق بینی نیز عبور می کند و شما به ایمنی مخاطی نیاز دارید ، که پاسخ IgA (ایمونوگلوبولین A) را تولید می کند که یک پاسخ ایمنی قوی تر است … این از دیدگاه آینده کلید است” اواخر ماه دسامبر در طی سخنرانی سازمان یافته توسط آکادمی علوم Telangana گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *