مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Biocon ، داروی دیابتی Mylan نظر مثبتی را از آژانس دارویی اروپا ، Health News ، ET HealthWorld دریافت می کند

1 min read

Biocon ، داروی دیابتی میلان نظر مثبتی را از آژانس دارویی اروپا دریافت می کندنیو دهلی: شرکت بیوتکنولوژی Biocon روز دوشنبه گفت شرکت تابعه Biocon Biologics و Mylan نظر مثبتی از کمیته محصولات دارویی انسانی برای استفاده انسانی (CHMP) از آژانس دارویی اروپا دریافت کرده اند که توصیه می کند مجوز استفاده از محصولات “Kixelle” در بازار را برای درمان دیابت نوع 1 و 2.

“Biocon Biologics و Mylan (از زیرمجموعه های Viatris Inc) نظر مثبتی را از کمیته آژانس دارویی اروپا برای محصولات دارویی برای استفاده انسانی (CHMP) دریافت کرده اند که توصیه می کند مجوز بازار Kixelle ، یک انسولین زیست تراکم بیوسانس ، که یک انسولین سریع برای درمان دیابت نوع 1 و 2 ، “Biocon در یک پرونده تنظیم مقررات گفت.

Biocon گفت که نظر مثبت CHMP توسط کمیسیون اروپا در نظر گرفته خواهد شد. تصمیم کمیسیون اروپا در مورد تصویب در اوایل سال آینده پیش بینی می شود.

کریستین هاماچر ، مدیرعامل ، Biocon Biologics ، گفت که این شرکت منتظر تصمیم نهایی کمیسیون اروپا در مورد تصویب انسولین آسپارت است “که به ما امکان می دهد پیشنهادات خود را به افراد دیابتی گسترش دهیم تا شامل یک آنالوگ انسولین سریع و همراه با یک اثر طولانی مدت باشد. انسولین گلارژین “.

سهام Biocon با قیمت 452.25 روپیه در BSE 0.58 درصد کاهش داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *