مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Biocon می گوید ممکن است مجبور به biologics biz IPO ، Health News ، ET HealthWorld شود

1 min read

Biocon می گوید ممکن است مجبور شود biologics biz IPO را به تأخیر بیندازدبنگالورو: Kiran Mazumdar-Shaw ، رئیس اجرایی شرکت گفت: تجارت بیولوژیک Biocon به دلیل همه گیری به شدت منتظر مانده است و اگر این تجارت مسیر رشد مطلوب ما را نداشته باشد ، ممکن است IPO (عرضه اولیه) آن را به مدت چند چهارم موکول کنیم. .

این تجارت بزرگترین مشارکت کننده در خط تولید برتر شرکت بیو دارو است و سریعترین رشد را دارد ، زیرا در چند سال گذشته بسیاری از داروهای آن در بازارهای بالغ ایالات متحده و اروپا تأیید تجاری دریافت کرده اند.

در تعامل با TOI ، Mazumdar-Shaw گفت که تجارت بیولوژیک در حال رشد است ، اما نه در سطحی که او می خواهد. وی گفت: “ما به سرعت بالاتری از رشد نیاز داریم.” در حالی که این واحد در سه ماهه سوم 11 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد کرد ، اما به ترتیب رشد آن کمتر از 14 درصد رشد در سه ماهه دوم بود. درآمد کل در پایان نه ماه 2،137 کرور بود.

Biocon سال گذشته گفت که قصد دارد در عرض 2-3 سال عموم افراد تجارت را باز کند تا ارزش آن را باز کند. شرط بندی بر روی کل درآمد بیولوژیک 1 میلیارد دلار تا سال 2022 بود. به گفته مازومدار-شاو ، اکنون بعید بود که این اتفاق بیفتد.

Biosimilars یا biologics داروهایی هستند که از مولکولهای پیچیده تولید شده با استفاده از میکروارگانیسمهای زنده ، گیاهان یا سلولهای حیوانی ساخته می شوند. اگرچه از نظر ایمنی و اثر بخشی از محصول اصلی هیچ تفاوتی وجود ندارد ، اما مانند ژنریک ها کپی محسوب نمی شوند ، زیرا تهیه نسخه دقیق داروهای بیوتکنولوژی غیرممکن است.

چالش ها بیش از آن است که پیش بینی می کردیم. در ابتدا ، مردم احساس می کردند (همه گیری) ظرف شش ماه کنترل خواهد شد و اکنون آنها می گویند که تا آوریل خواهد بود. مگر اینکه همه چیز واقعاً به حالت عادی برگردد و اقتصاد گشوده شود ، ما تحت تأثیر این چالش ها قرار خواهیم گرفت ، “مازومدار شاو گفت.

این چالش ها شامل تأخیر در مناقصات ، مسائل مربوط به تدارکات ناشی از کمبود مسافرت و تأخیر بازرسی در تأسیسات است. اینها تأیید برخی از شبیه سازهای زیستی در ایالات متحده ، بزرگترین بازار را به تأخیر انداخته است. ماه گذشته ، FDA آمریکا مجوز اعطای مجوز به بیوسیزوماب بیو مشابه خود را که برای درمان سرطان ریه ، دهانه رحم و روده بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد به تعویق انداخت. محدودیت های سفر بازدید نمایندگان آنها از مرکز را غیر ممکن کرده بود. تصویب اکنون فقط در مالی بعدی انتظار می رود. مازومدار شاو گفت: “ما اینها را برای سه ماهه چهارم فاكتور كرده ایم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *