مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Boehringer Ingelheim India وانی مانجا را به عنوان MD Country، Health News، ET HealthWorld منصوب می کند

1 min read

Boehringer Ingelheim India وانی مانجا را به عنوان MD Country منصوب می کند 11 ژانویه 2021 – بوئرینگر اینگلهایم اعلام کرد که وانی مانجا به عنوان مدیر عامل کشور برای هند منصوب می شود ، از 1 ژانویه 2021 اجرا می شود. در این نقش ، وی مسئولیت مشاغل شرکت را در هند ، بنگلادش ، نپال و سریلانکا بر عهده خواهد گرفت. وانی نیز به هیئت مدیره شرکت خواهد پیوست.

وانی جانشین شراد تیاگی می شود که پس از بیش از یک دهه خدمت موفق و فداکار به شرکت ، در تاریخ 31 دسامبر سال 2020 از Boehringer Ingelheim هند بازنشسته شد. در زمان تصدی خود ، شراد Boehringer Ingelheim India را ساخت تا یکی از سریعترین رشد داروهای چند ملیتی هند باشد.

تورنستن پوهل ، رئیس بازارهای نوظهور ، Boehringer Ingelheim با اعلام انتصاب وانی گفت: “هند فرصتی بی نظیر را برای Boehringer Ingelheim فراهم می کند ، در اینجا ما با محصولات و خدمات خود تعهد خود را نسبت به بیماران و مردم کشور تأیید می کنیم. وانی یک رهبر معتبر و قابل احترام است که ارزشهای شرکت ما را زندگی می کند و سابقه قدرتمندی در هدایت تحولات پیچیده و ارائه نتایج دارد. با تعهد تزلزل ناپذیر خود در قبال بیماران ، مشتریان و کارمندان ، اطمینان دارم که وانی تجارت هند را به سمت ایجاد دسترسی دوستانه و مدل های سودمند در سال های آینده سوق خواهد داد.

وانی پیش از این رئیس جهانی سازمان Go-To-Market و Business Business Boehringer Ingelheim بود که در دفتر مرکزی این شرکت در آلمان مستقر بود. وی در سال 2011 به Boehringer Ingelheim در ایالات متحده پیوست ، و در نقش های استراتژی و عملیات ، بازاریابی و فروش پیش از انتقال به Ingelheim در سال 2016 به عنوان مدیر بازرگانی منطقه ای ژاپن کار می کرد. تجربه جهانی او در بهداشت و درمان تقریباً دو دهه در سراسر McKinsey & Company ، Becton Dickinson و Boehringer Ingelheim وجود دارد و با تحرک جهانی قوی و وظایف رهبری متقابل در سراسر بهداشت و مشاوره مدیریت مشخص می شود. وی پیش از آغاز کار بین المللی خود ، به عنوان یک افسر مأمور در سپاه اجناس ارتش هند خدمت می کرد.

وانی دارای مدرک MBA و MA در مطالعات بین الملل از دانشکده وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا در فیلادلفیا ، و مدرک لیسانس با درجه ممتاز شیمی از دانشگاه دهلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *