مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Caixin ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

شرکت Fosun چین قصد دارد واکسن BioNTech COVID-19: Caixin را تولید کندپکن: گروه دارویی شانگهای Fosun در حال برنامه ریزی تاسیساتی در چین برای تولید واکسن COVID-19 است که توسط BioNTech آلمان تولید شده است ، مجله مالی Caixin روز چهارشنبه گزارش داد. Caixin به نقل از افراد آشنا به این موضوع گفت ، فاز اول تاسیسات تولید مستقر در چین ظرفیت تولید 200 میلیون دوز را خواهد داشت. مشخص نکرد که تولید این دوز چه مدت طول می کشد.

آخرین نسخه Caixin از این مقاله یک پاراگراف را رد کرد که می گوید Fosun قصد دارد با BioNTech سرمایه گذاری مشترک ایجاد کند.

نماینده BioNTech در پاسخ کتبی به درخواست رویترز برای اظهار نظر گفت که توزیع دقیق جزئی منوط به مذاکره و توافق بیشتر بین شرکت ها خواهد بود.

نماینده افزود: “BioNTech و Fosun Pharma در مورد این اشکال احتمالی ارتباط برقرار می کنند.”

Fosun Pharma گفته است که هدف آن انتقال از واردات واکسن تمام شده از شرکت آلمانی به انجام برخی از مراحل پر کردن به طور خودکار ، استفاده از مواد فله وارداتی و سپس ساخت واکسن از ابتدا است ، اگرچه زمان مشخصی را اعلام نکرده است.

Fosun در ماه جاری اعلام کرد اگر واکسن از نظر قانونی در کشور تصویب شود ، حداقل 100 میلیون دوز واکسن از BioNTech برای استفاده در سرزمین اصلی چین در سال آینده خریداری خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *