مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

“Cess” در بودجه برای تأمین بودجه استفاده از واکسن؟ ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

بودجه 2021: دهلی نو: بحث در مورد معرفی “واکسن واکسن” در بودجه اتحادیه برای تأمین بودجه واکسن Covid-19 در زمانی که درآمد تحت فشار است و تقاضای فزاینده ای برای بودجه از جمله برای دفاع بالاتر وجود دارد ، در حال افزایش است. تخصیص

در شرایطی که اقتصاد نشانه هایی از بازگشت به شرایط عادی را نشان می دهد ، پس از پایین ترین سطح سه ماهه اول ، در بخش درآمد شروع به روشن شدن می کند ، اما دولت قصد دارد سال را با تخفیف مالیاتی کمتر از بودجه پیش بینی کند.

در میان تقاضاهای بیشتر برای صرفه جویی در فعالیت اقتصادی ، به ویژه در زیرساخت ها و سایر بخش های اشتغال زا ، فشار بر منابع وجود دارد.

این مرکز همچنین تصمیم گرفته است که بار قبض واکسن را حداقل در دور ابتدایی متحمل شود و در نتیجه فشار بیشتری بر امور مالی وارد شود. برآوردهای خاص صورتحساب واکسن را بیش از 60،000 کرور روپیه کرده است.

سفارش اولیه 11 میلیون عکس ، که برای آن سفارش داده شده است ، حدود 220 کرور هزینه دارد و از طریق صندوق PM Cares تأمین می شود.

در حین قفل پیشنهاداتی از جمله از طرف افسران مالیاتی برای وضع تعویق یا اضافه مالیات بر درآمد برای تأمین کسری مالیات مطرح شده بود اما وزارت دارایی آنها را برکنار کرده استدلال کرد که با توجه به کاهش سطح درآمد زمان مناسبی نیست.

این شرکت تصمیم گرفت مالیات غیر مستقیم را برای بنزین و گازوئیل جبران کند ، دولتها نه فقط در مورد بنزین بلکه مشروبات الکلی نیز از آن استفاده کنند. در حالی که عوارض مشروبات الکلی کاهش یافته است ، این مرکز از کاهش مالیات کالاهای سوخت خودکار خودداری کرده است ، که اکنون در سطح رکورد فروش می کند.

با از سرگیری فعالیت های اقتصادی ، بخشی از دولت و مشاوران مالیاتی از مالیات ناچیزی به نام واکسن ها بیزار نیستند.

یک مشاور با یک شرکت پیشرو گفت: “توقف 1-2٪ در درآمد ممکن است تأثیر اساسی نداشته باشد.” در گذشته نیز ، دولت به استفاده از تعطیلات بهداشتی متوسل شده بود.

دولت ضمن لغو توقف و هزینه های اضافی مالیات های غیرمستقیم ، جبران خسارت کالاهای به اصطلاح لوکس و گناه مانند زغال سنگ و دخانیات را حفظ کرده است تا هرگونه خسارت دولت ها را به دلیل عرضه GST جبران کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *