مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Cipla ، Health News ، ET HealthWorld می گوید: Avenue Avenue به روز رسانی نظارتی ترامادول وریدی را دریافت می کند

1 min read

سیپلا می گوید Avenue Therapeutics برای ترامادول وریدی به روزرسانی می شوددهلی نو: داروی عمده Cipla روز جمعه گفت که شرکت وابسته کنارگذر خود Avenue Avenue (درمانی) به دلیل استفاده از داروی جدید ترامادول وریدی (IV) ، از تنظیم کننده سلامت ایالات متحده به روزرسانی دریافت کرده است. تراادول IV Avenue Avenue ، برای درمان بیمارانی که درد حاد دارند و به مواد مخدر نیاز دارند ، در نظر گرفته شده است.

“Avenue Therapeutics، Inc. ، شرکتی متمرکز بر تولید ترامادول IV برای بازار ایالات متحده ، امروز پس از دریافت صورتجلسه رسمی جلسه از جلسه نوامبر 2020 نوع A با سازمان غذا و داروی ایالات متحده (USFDA) ، یک به روزرسانی نظارتی ارائه داد. مربوط به یک مسیر به جلو برای ترامادول IV ، “Cipla در یک پرونده تنظیم مقررات گفت.

در اکتبر سال جاری ، Avenue Therapeutics Inc نامه پاسخ کاملی (CRL) از USFDA دریافت کرده بود که در آن بیان شده بود که تنظیم کننده تشخیص داده است که نمی تواند درخواست ترامادول IV را به شکل فعلی تأیید کند.

Cipla گفت Avenue از این جلسه نوع A درخواست کرده است تا آدرس CRL را که از تنظیم کننده بهداشت ایالات متحده در مورد برنامه داروی جدید (NDA) برای ترامادول IV دریافت کرده است ، بررسی کند. Avenue قصد دارد NDA را در فوریه 2021 مجدداً ارسال کند و هرگونه عقب ماندگی مربوط به Covid-19 را منع کند.

سیپلا گفت که ارسال مجدد NDA شامل زبان اصلاح شده مربوط به برچسب محصول پیشنهادی و گزارشی در مورد عقیم سازی ترمینال خواهد بود.

سهام Cipla 0.41 درصد بالاتر از هر قطعه 786.40 روپیه در BSE معامله شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *