مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Cipla آزمایش سریع آنتی ژن را برای تشخیص Covid-19 ، Health News ، ET HealthWorld آغاز می کند

1 min read

Cipla تست سریع آنتی ژن را برای تشخیص Covid-19 آغاز می کنددهلی نو: سیپلا همکاری خود را با Premier Medical Corporation Private Limited برای تجاری سازی کیت های تست آنتی ژن سریع Covid-19 در هند اعلام کرده است. این شرکت از همین هفته عرضه خود را آغاز می کند.

این دومین پرتاب Cipla در فضای تشخیص پس از کیت تست ElisaF ELISA است. در این همکاری ، Cipla مسئول بازاریابی و توزیع آزمایش سریع آنتی ژن برای تشخیص کیفی آنتی ژن SARS-CoV-2 خواهد بود که توسط Premier Medical Corporation Private Limited تولید می شود.

این تست یک آزمایش سریع سواب نازوفارنکس است که به طور مستقیم وجود یا عدم وجود آنتی ژن ویروس کرونا در بدن بیمار را تشخیص می دهد و طی 15-20 دقیقه نتیجه می گیرد. فقط آزمایشگاه های مجاز توسط ICMR مجاز به انجام آزمایش سریع آنتی ژن هستند. این آزمون با نام تجاری ‘CIPtest’ به بازار عرضه می شود.

CIPtest یک کیت قابل اطمینان با عملکرد بالا است که توسط ICMR تأیید و تأیید شده است. مشخص شده است که این ماده به ترتیب دارای ویژگی و حساسیت 98.09 و تا 75 درصد است. این آزمون نه تنها با زمان چرخش سریع سریع است ، بلکه تفسیر آسان نتایج را بدون نیاز به هیچ ابزار اضافی امکان پذیر می کند. شبکه توزیع گسترده سیپلا به اطمینان از تأمین کیت در سراسر کشور کمک می کند.

ما را دنبال کنید و با ما در ارتباط باشید ، فیس بوک، لینک شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *