مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Cipla بیش از 5.8 بسته بسته دارویی درمان زخم معده در ایالات متحده ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld را به یاد می آورد

1 min read

Cipla بیش از 5.8 بسته بسته دارویی درمان زخم معده را در ایالات متحده به یاد می آورددهلی نو: داروی عمده Cipla در حال فراخوانی بیش از 5.8 بسته بسته دارویی برای کاهش وقوع زخم معده از بازار ایالات متحده است ، طبق گزارش سازمان غذا و داروی ایالات متحده. آخرین گزارش اعمال شده توسط USFDA گفت ، این داروی اصلی در حال فراخوانی منیزیم esomeprazole برای سوسپانسیون خوراکی با تأخیر رهاسازی در بسته های دوز واحد با قدرت 10 میلی گرم ، 20 میلی گرم و 40 میلی گرم در بازار ایالات متحده است.

این شرکت دارویی در مرکز Kurkumbh خود در ماهاراشترا قسمت متضرر را تولید کرده و سپس به شرکت تابعه خود در نیوجرسی عرضه کرده است.

USFDA “آلودگی متقابل با محصولات دیگر” را دلیل فراخوان شرکت برای این محصول عنوان کرد.

این ماده افزود: “ماده افزودنی ، كروسپویدون ، NF به تئوفیلین آلوده شده است.”

طبق تنظیم کننده ایالات متحده ، این شرکت در حال فراخوانی 2،844،610 بسته با قدرت 10 میلی گرم و 2،89،350 بسته با قدرت 20 میلی گرم است. علاوه بر این ، همچنین 6،491 بسته منیزیم esomeprazole برای سوسپانسیون خوراکی با تأخیر در آزادسازی با قدرت 40 میلی گرم به یاد می آورد.

این شرکت فراخوان سراسری را در 17 دسامبر سال 2020 آغاز کرده و USFDA آن را به عنوان فراخوان کلاس II طبقه بندی کرده است.

طبق USFDA ، فراخوان کلاس II در شرایطی آغاز می شود که استفاده از یک ماده مخدر یا قرار گرفتن در معرض آن ممکن است منجر به عواقب نامطلوب سلامتی موقتی یا پزشکی شود یا احتمال بروز عواقب جدی برای سلامتی آن بسیار زیاد است.

در بیانیه جداگانه ای ، USFDA گفت Strides Pharma Inc ، یکی از شرکت های تابعه Strides Pharma Science مستقر در بنگالورو ، به دلیل “از بین رفتن محدودیت رطوبت” 960 بطری کپسول Tacrolimus (100 میلی گرم) را فراخوانی می کند.

این شرکت در 22 دسامبر سال 2020 فراخوان زیادی را در سراسر کشور فراخوانده است. USFDA آن را به عنوان فراخوان کلاس III طبقه بندی کرده است که در “شرایطی که استفاده از کالای متخلف یا قرار گرفتن در معرض آن محتمل نیست ، آغاز می شود برای ایجاد پیامدهای نامطلوب سلامتی “.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *