مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

CM Amarinder Singh اولین عکس واکسن ویروس کرونا را در پنجاب ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld می گیرد

1 min read

CM Amarinder Singh اولین عکس واکسن ویروس کرونا را در پنجاب گرفته استCHANDIGARH: وزیر ارشد پنجاب ، Amarinder Singh ، اولین عکس واکسن ضد Covid را پس از پاک شدن توسط ICMR ، دریافت می کند که در نتیجه آن کارمندان بهداشتی 1.25 لکایی آن را دریافت می کنند.

دولت ایالتی همچنین تقریباً 23 درصد از جمعیت سه کروری خود را در اولویت قرار داده است که در مجموع 70 لک شامل کارکنان مراقبت های بهداشتی ، کارگران خط مقدم ، افراد مسن بالای 50 سال و افراد مبتلا به بیماری های همراه برای مرحله اول واکسیناسیون است ، بیانیه رسمی روز چهارشنبه گفت.

این اداره اعلام کرد که CM این خبر را در یک جلسه کابینه مجازی در چندیگر ، که برای بحث در مورد وضعیت Covid در پنجاب و آمادگی دولت برای استفاده کامل واکسن تشکیل شده ، اعلام کرد.

مطابق با استراتژی مرکز برای واکسیناسیون ، پنجاب کارگران بهداشتی ، کارگران خط مقدم ، افراد مسن و افراد مبتلا به بیماری های اولویت را در اولویت قرار داده است ، در جلسه تصمیم گیری شد.

به گفته هوسان لال ، دبیر بهداشت پنجاب ، این ایالت داده های کارمندان بهداشت و درمان خصوصی و دولتی 1.25 لک را برای واکسیناسیون در مرحله اول جمع آوری کرده است.

لال گفت ، تقریباً 23 درصد از جمعیت ایالت از نظر رهنمودهای دولت هند در مورد اولویت بندی واکسن واکسینه می شوند.

برای اطمینان از تکمیل واکسیناسیون ، کمیته راهبری ایالتی در حال هماهنگی نزدیک با کمیته راهبری ملی است ، در حالی که گروه ویژه دولتی همزمان با کمیته های گروه ویژه منطقه و بلوک برای همان کار همکاری خواهد کرد.

در این گزارش آمده است که به دنبال بررسی امکانات موجود ، این ایالت از مرکز درخواست برخی تجهیزات اضافی زنجیره سرد ، از جمله ون واکسن ، فریزرهای عمیق ، یخچال های یخ زده ، جعبه های سرد ، حامل های واکسن ، بسته های یخ ، دماسنج و تثبیت کننده ها را کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *