مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Delhi HC از تیم AIIMS می خواهد جنین “غیر طبیعی” را بررسی کند ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

Delhi HC از تیم AIIMS می خواهد جنین دهلی نو: دادگاه عالی دهلی ناظر پزشکی AIIMS را راهنمایی کرده تا بلافاصله هیئت مدیره ای را برای بررسی وضعیت یک زن باردار 25 هفته ای که جنین او از ناهنجاری های جدی رنج می برد تشکیل دهد.

یک میز تعطیلات دادگستری ویبو باخرو از ناظر پزشکی موسسه علوم پزشکی All India (AIIMS) خواست تا 4 ژانویه گزارش مربوط به وضعیت پزشکی جنین و احتمال زنده ماندن جنین در دوره بارداری را ارائه کند.

دادگاه عالی در حال رسیدگی به دادخواست زنی بود که خواستار اجازه دادن به ختم پزشکی از بارداری 25 هفته ای خود بود ، به این دلیل که جنین از دوطرفه آگنیس و آنلیارامنی رنج می برد.

وكیل Sneha Mukherjee ، نماینده این زن ، اظهار داشت كه جنین تا زمان تولد كودك زنده نخواهد ماند ، زیرا هر دو کلیه هنوز رشد نكرده اند و افزود كه در این شرایط بی فایده است كه خواهان را مجبور به گذراندن دوره بارداری كامل می كند.

دادگاه عالی اعلام كرد گزارش هیأت پزشكی باید در تاریخ 4 ژانویه یا قبل از آن ارائه شود.

در بخش 3 قانون خاتمه بارداری پزشکی ، خاتمه حاملگی در صورتی که دوره حاملگی بیش از 20 هفته باشد مجاز نیست.

این ادعا که در طی سونوگرافی فوق العاده انجام شد و در سنین 25 بارداری بر روی زن انجام شد ، مشخص شد که جنین از ریشه دو طرفه کلیه (هر دو کلیه وجود ندارد) رنج می برد و در نتیجه آن را با زندگی ناسازگار می داند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *