مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Delhi HC از دولت AAP می خواهد تا در مورد اجرای لایحه بهداشت 2019 ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld پاسخ دهد

1 min read

Delhi HC از دولت AAP می خواهد تا درباره اجرای لایحه بهداشت 2019 پاسخ دهددهلی نو: دادگاه عالی دهلی روز چهارشنبه از دولت به رهبری AAP خواست تا پاسخ خود را به دلیل درخواست برای درخواست برای اطمینان از اجرای فوری لایحه بهداشت 2019 دولت دهلی یا قانون تأسیس بالینی 2010 ارائه کند.

در این ادعا آمده است که آزمایشگاههای غیرقانونی پاتولوژیک در غیاب هرگونه مقررات در سرتاسر پایتخت ملی ، که تهدیدی برای امنیت شهروندان عادی است ، بی حد و حصر رشد می کنند.

دادگاه دادگستری DN Patel و دادگستری Jyoti Singh روز چهارشنبه جلسه را به دلیل مرگ پدر مشاور دولت دهلی به 29 ژانویه موکول کردند.

با این حال دادگاه از دولت خواست پاسخ خود را به دادخواست ارائه دهد.

این درخواست توسط Bejon Kumar Misra فعال از طریق طرفداران Shashak Deo Sudhi ، Bijender P Kumar و Dinesh Dakoria ثبت شد.

این ادعا ادعا می کند که آزمایشگاه های غیرقانونی و غیرمجاز پاتولوژیک بدون هیچ گونه بررسی و توازن در حال کار هستند که زندگی و امنیت مردم عادی دهلی را به خطر می اندازد.

“دیوان عالی کشور ، در دستورالعمل خود به تاریخ 30 نوامبر 2018 ، پاسخ دهندگان را به اقدامات مناسب از نظر دستورالعمل ها و دستورالعمل های صادر شده توسط دیوان عالی کشور راهنمایی کرده است. آزمایشگاه های پاتولوژیک و مراکز تشخیصی و شهروندان آسیب پذیر هنوز هم در معرض گزارش های جعلی و دروغین هستند که منجر به پیامدهای جدی بهداشتی از جمله مرگ در بسیاری از موارد می شود “.

این گزارش همچنین گزارشی را در مورد آزمایشگاه های آسیب شناسی و مراکز تشخیصی ذکر کرد که در آن یک پزشک متخصص با همکار خود راکت ارائه گزارش های جعلی آزمایش Covid-19 را اجرا می کرد و متعاقبا توسط پلیس دستگیر شد.

“پزشک متهم گزارش آزمایش Covid-19 بیش از 75 بیمار را جعل کرده بود. گزارش های مشابه اخبار مربوط به آزمایشگاه های غیرقانونی پاتولوژی و مراکز تشخیصی روزانه در روزنامه های مختلف منتشر می شود که نشان می دهد وضعیت شهروندان آسیب پذیر تحت دستکاری سندیکا جعلی از آسیب شناسان ارواح در حال توزیع گزارش های تشخیصی جعلی در سرزمین پایتخت ملی دهلی هستند “.

این متقاضی همچنین ادعا كرد كه دولت دهلی هیچ تلاشی در جهت تنظیم آزمایشگاه های غیر قانونی آسیب شناختی و مراكز تشخیصی كه به طور غیرقانونی اداره می شوند و مطابق با هنجارها نیستند و فاقد پاتولوژیست های واجد شرایط هستند ، انجام نداده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *