مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Fauci ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

باید تصور کنید که بیماری همه گیر بدتر می شود: فاوسیواشنگتن: آنتونی فاوسی ، کارشناس ارشد بیماری های عفونی آمریکا ، گفته است که مردم در ایالات متحده ، که در حال حاضر بیشترین آسیب را در بین همه گیری های جهان Covid-19 دارند ، باید تصور کنند که بحران سلامتی در پی یک بیماری ناخوشایند بدتر می شود. افزایش تعداد موارد جدید ، مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان.

اظهارات فاوسی در روز سه شنبه پس از آن بود که ایالات متحده در 28 روز گذشته 65،000 مرگ و میر را ثبت کرده است ، و این ماه دسامبر را به بدترین ماه برای مرگ و میر ویروس کرونا از زمان ابتلا به بیماری همه گیر تبدیل کرده است.

آمار دسامبر ، تقریباً معادل بیش از 1.6 آمریکایی در هر دقیقه به ویروس از دست می داد ، افزایش قابل توجهی از آن را در کل ماه نوامبر به ثبت رساند که 36964 کشته برجای گذاشت.

به طور کلی ، طبق اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، آمار کلی تلفات این کشور در حال حاضر 338،544 نفر است که بالاترین میزان در جهان است.

در واکنش به تحولات ناگوار ، فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، به CNN گفت: “امیدوارم که فقط به آن سطح از دیدن مداوم بیش از 200،000 نرسیم زیرا ، همانطور که می دانید ، متغیر است. موارد ، شما در بیمارستان بستری می شوید و سپس به مرگ مبتلا می شوید.

“بسیار قابل پیش بینی است که هر بار در هر دو هفته در موارد متفاوتی به تعداد موارد افزایش دهید ، تعداد بستری در بیمارستان افزایش می یابد.”

به گفته کارشناس ارشد بهداشت ، تجدید حیات بی وقفه کشور “از بسیاری جهات از کنترل خارج شده است”.

وی به سی ان ان گفت: “واقعاً شناسایی ، انزوا و ردیابی تماس بسیار موثر است”.

طبق گزارش دانشگاه جان هاپکینز ، از صبح روز چهارشنبه ، ایالات متحده آمریکا که در حال حاضر بیشترین آسیب دیده توسط همه گیری در جهان است ، در مجموع 19،548،706 مورد ویروس کرونا را ثبت کرده است.

روز سه شنبه ، کشور 124،686 بیمار ویروسی کرونا را در بیمارستان ها گزارش کرد ، که بیشترین گزارش در یک روز مشخص در طی همه گیری است ، طبق پروژه ردیابی Covid.

طبق آمار وزارت بهداشت و خدمات انسانی ، تعداد بیماران ICU در ایالات متحده که ویروس کرونا دارند نیز افزایش یافته است ، از 16 درصد در سپتامبر به 40 درصد هفته گذشته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *