مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Govt ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

هند در آستانه تأیید اولین مجموعه واکسن Covid-19: Govtدهلی نو: وزیر بهداشت ، هارث وردان ضمن تأکید بر لزوم انجام واکسیناسیون سریع برای پوشش جمعیت اولویت دار ، که در حدود 30 کرور تخمین زده شده است ، گفت: هند در آستانه تأیید اولین مجموعه واکسن Covid-19 است.

واردان روز شنبه در بیست و دومین جلسه گروه عالی وزیران (GoM) در مورد Covid-19 ، بر لزوم اطمینان از ادامه رفتارهای مناسب كووید ، از جمله استفاده از ماسك ، حفظ فاصله فیزیكی ، دست ، تأكید كرد. بهداشت و آزمایش خود در صورت ادامه علائم.

روز شنبه ، کل موارد آلودگی در هند از مرز یک کرور عبور کرد ، اگرچه رشد Covid-19 به 2٪ کاهش یافته است و میزان مرگ و میر در موارد با 1.45٪ کمترین در جهان است. واردان گفت: “میزان بهبودی هند به 95.46٪ رسیده است در حالی که استراتژی آزمایش یک میلیون نمونه میزان مثبت تجمعی را به 6.25٪ کاهش داده است.”

وزیر همچنین تأکید کرد که علیرغم جشنواره های اکتبر و نوامبر ، به دلیل سیاست های جامع آزمایش ، ردیابی و درمان ، هیچ مورد جدیدی در موارد مشاهده نشد. در این جلسه همچنین وزیر امور خارجه S Jaishankar ، وزیر هواپیمایی کشوری Hardeep S Puri ، وزیران امور خارجه Ashwini Kumar Choubey (بهداشت) و Nityanand Rai (خانه) حضور داشتند. عضو Niti Aayog – سلامتی VK Paul ، که همچنین در این جلسه شرکت کرده بود ، از GoM مطلع شد که 12 کشور هند برای تهیه واکسن Covid-19 درخواست کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *