مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Govt خط مشی محافظت از داده ها ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld را تأیید می کند

1 min read

ماموریت بهداشت دیجیتال: Govt سیاست حفاظت از داده ها را تایید می کنددهلی نو: این مرکز روز دوشنبه سیاست مدیریت داده های سلامت مأموریت ملی سلامت دیجیتال (NDHM) را تصویب کرد که حداقل استاندارد را برای حفاظت از حریم خصوصی داده های یک فرد تعیین می کند و برای اطمینان از انطباق با موارد مرتبط و قابل اجرا در سراسر کشور دنبال می شود قوانین ، قوانین و مقررات.

این خط مشی به عنوان یک سند راهنما در سراسر اکوسیستم سلامت دیجیتال ملی (NDHE) عمل خواهد کرد. مطابق سند ، داده های جمع آوری شده در سراسر NDHE در سطح مرکزی ، ایالت یا سرزمین اتحادیه و در سطح تاسیسات بهداشتی ذخیره می شود.

“این سیاست باید همراه با هر قانونی ، یا هر ابزاری با اثر هر قانونی همراه با طرح ، سیاست امنیت اطلاعات ، سیاست حفظ اطلاعات و بایگانی و هر سیاست دیگری که ممکن است خوانده شود ، خوانده شود. دولت برای اجرای NDHM صادر شده است ، “دولت گفت:” این سیاست به معنای دادن حقوقی به هیچ نهادی یا فردی نیست که بیشتر از آن حقوقی باشد که چنین نهادی یا فردی طبق قوانین قابل اجرا از آن برخوردار خواهد شد. ” .

مفاد این سیاست در مورد نهادهای درگیر در NDHM و افرادی که بخشی از NDHE هستند اعمال خواهد شد که شامل همه نهادها و اشخاصی است که تحت این سیاست شناسنامه صادر شده اند ، متخصصان مراقبت های بهداشتی ، ارگان های حاکم بر وزارت بهداشت ، NHA ، نهادهای حرفه ای و تنظیم کننده های مربوطه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *