مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Govt ممکن است در ژانویه-فوریه ، با 50٪ MRP ، Health News ، ET HealthWorld ، عکسهای آکسفورد دریافت کند

1 min read

Govt ممکن است در ژانویه-فوریه ، با 50٪ MRP ، عکس های آکسفورد دریافت کندSushmi.Dey

دهلی نو: هند احتمالاً اولین عکسهای ضد Covid را در اواخر ژانویه-اوایل فوریه دریافت خواهد کرد که به برخی از کارگران خط مقدم مانند پزشکان ، پرستاران و کارمندان شهرداری این واکسن را می دهد. این امکان پذیر خواهد بود زیرا هند قصد دارد به زودی پس از تأیید مشابه در انگلستان ، از م Instituteسسه سرم هند (SII) تأیید استفاده اضطراری برای نامزد واکسن Oxford-AstraZeneca را بدهد.

در حالی که SII برای استفاده اضطراری نیاز به درخواست دارد ، انتظار می رود شرکت در دسامبر این کار را انجام دهد. این مرکز در حال نهایی کردن قرارداد با تولیدکنندگان واکسن برای تهیه دوز است. یک منبع رسمی گفت ، دولت که خرید عمده انجام می دهد ، همچنین قیمت بهتری را مذاکره کرده است – تقریبا نیمی از MRP احتمالی 500-600 روپیه برای واکسن دو فشرده.
Govt ممکن است در ژانویه-فوریه ، با 50٪ MRP ، عکس های آکسفورد دریافت کنداستفاده از اورژانس کوواکسین ممکن است پس از ثبت داده های آزمایش مورد بررسی قرار گیرد

Covaxin Bharat Biotech پس از ارسال اطلاعات از آزمایشات فاز I و II ، می تواند برای تأیید اضطراری در نظر گرفته شود. منابع نظارتی گفتند شما که Bharat Biotech در مرحله انتشار اطلاعات واکسن است که اکنون در هند در مرحله 3 آزمایش است. بنابراین ، دو واکسن می تواند تا ماه فوریه در دسترس باشد.

این مقام گفت: “اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود و شرکت (SII) موفق به اخذ مجوز اضطراری در ماه دسامبر شود ، ما انتظار داریم اولین واکسن ها تا ژانویه تا فوریه مشخص شود و اولین مجموعه ذینفعان مشخص شود.”

در حالی که برای تلقیح 25-30 کرور جمعیت با اولویت طبقه بندی شده در چهار گروه مختلف ، حدود 50-60 کرور دوز تخمین زده می شود ، انتظار می رود سهام اولیه محدود تا پایان ژانویه که به طور عمده برای برخی از تخمین زده های 70 نفر متخصص مراقبت های بهداشتی و بالاتر استفاده می شود 2 کارگر خط مقدم کرور شامل پلیس ، کارگران شهرداری و نیروهای پزشکی.

SII تقریباً آزمایشات فاز 3 خود را در هند به اتمام رسانده است و پیگیری اطلاعات به زودی آغاز می شود.
“اگر م Instituteسسه سرم اطلاعات کارایی خود را از انگلستان ارائه دهد و در اینجا درخواست مجوز اضطراری کند ، به راحتی می توان آن را اعطا کرد. اما حتی در مورد Bharat Biotech ، اگر این شرکت پس از انتشار اطلاعات مربوط به فاز 1 و 2 برای تأیید استفاده اضطراری اقدام کند ، تنظیم کننده می تواند همان را در نظر بگیرد “، این مقام مسئول گفت ، نشان می دهد تا فوریه-مارس ، بیش از یک واکسن به شرطی که تنظیم کننده داده های حاصل از آزمایشات بالینی راضی کننده بداند ، احتمالاً حداقل مجوز استفاده اضطراری را دریافت می کند.

در همین حال ، دولت در حال تنظیم شرایط مرجع برای دو نهاد اصلی است که با معرفی واکسن سروکار دارند – گروه مشاوره فنی ملی برای ایمن سازی و سازمان کنترل و کنترل استاندارد دارویی – برای بررسی مجوز اضطراری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *