مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Harsh Vardhan ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

اطمینان از عدم مصالحه در مورد هنجارهای علمی ، نظارتی واکسن Covid: سخت ودهاندهلی نو: واکسن Covid-19 انتظار می رود در هفته های آینده در دسترس باشد و با نظارت دقیق ، اطمینان حاصل شود که هیچ مصالحه ای در مورد هنجارهای علمی و نظارتی وجود ندارد ، از ایمنی آزمایشات تا اثربخشی واکسن ، وزیر بهداشت اتحادیه ، هارد وردان روز پنجشنبه گفت.

وردان ، که به صورت دیجیتالی در جلسه بین وزرا در مورد واکسیناسیون آسیای جنوبی علیه Covid-19 توسط بانک جهانی سخنرانی کرد ، توضیح داد که چگونه با استفاده از مداخلات دیجیتالی موجود در برنامه ایمن سازی Mission Indradhanush ، کشور در حال ساخت دیجیتال پیشرفته CO-WIN است در بیانیه ای که از طرف وزارت بهداشت صادر شد ، پلتفرمی که به شهروندان امکان می دهد خود را برای واکسیناسیون ثبت نام کنند ، وضعیت آنها را کنترل کرده و گواهی واکسیناسیون الکترونیکی مبتنی بر کد QR به آنها ارائه می شود.

وزیر گفت که دولت نیاز فعلی واکسن را تجزیه و تحلیل کرده و در تلاش است تا ظرفیت ها ، زیرساخت های مراقبت های بهداشتی و نیروی کار را افزایش دهد.

“انتظار می رود که واکسن در چند هفته آینده در دسترس باشد و روند واکسیناسیون به محض تأیید توسط آژانس نظارتی مربوطه در هند آغاز می شود.”

وی تأكید كرد: “با نظارت دقیق ، ما اطمینان می یابیم كه هیچ گونه مصالحه ای در مورد هنجارهای علمی و نظارتی وجود ندارد ، از ایمنی آزمایشات تا اثر بخشی واكسن ها.”

وردان تعهد سیاسی نیرومند نخست وزیر نارندرا مودی را كه شخصاً با مراجعه به تاسیسات تولیدی شركتهای دارویی كه در زمینه تولید واكسن فعالیت می كنند ، تشویق دانشمندان در راس امور و كاتالیزاسیون فرآیند ، بر همه تعهد سیاسی نخست وزیر یادآوری كرد.

وی با ارائه خلاصه ای از رویکردهای پیشگیرانه ، پیشگیرانه ، درجه بندی شده کل دولت و جامعه نسبت به بیماری همه گیر Covid-19 در کشور ، وی گفت: “برنامه ریزی موثر و مدیریت استراتژیک این امکان را به هند داده است که پرونده های خود را در هر میلیون در 7،078 نگه دارد. در مقابل میانگین جهانی 8883 نفر. میزان مرگ و میر 1.45 درصد ، بسیار کمتر از میانگین جهانی 29/2 درصد است. “

وردان به همراه حضور یک شبکه مجرب و گسترده از متخصصان جهت ساده سازی واکسیناسیون Covid ، در مورد تخصص توزیع واکسن ، ظرفیت تولید و ذخیره سازی کشور به حضار اطلاع داد.

“م institسسات تحقیقاتی کلاس جهانی هند ، مبارزه علیه Covid-19 را رهبری کرده اند و در حال حاضر در تلاشند تا ظرفیت تولید ، توزیع و تزریق واکسن را تسهیل کنند. در مجموع 260 کاندید واکسن در مراحل مختلف رشد در سطح جهان هستند.

“از این تعداد ، هشت مورد قرار است در هند تولید شود ، از جمله سه مورد بومی. ما با اشتیاق از شرکای بین المللی مانند دانشگاه آکسفورد انگلیس و دانشگاه توماس جفرسون ، ایالات متحده برای تحقیقات واکسن با نهادهای هندی ، هر دو عمومی استفاده کرده ایم. و خصوصی ، “او گفت.

وزیر سخنان خود را با ارج نهادن به رشادت ها و فداکاری های جنگجویان مختلف تاج در سرتاسر جهان ، که در خط مقدم مبارزه با Covid-19 بودند ، به پایان برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *