مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Harsh Vardhan ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

Covid-19: هند عملکرد بهتری از هر کشور بزرگ توسعه یافته ای دارد: سخت ودهاندهلی نو: وزیر بهداشت اتحادیه ، دکتر هارد وردان جلسه ای مجازی با وزیران بهداشت آندرا پرادش ، آسام ، هاریانا ، هیماچال پرادش ، کرالا ، پنجاب ، راجستان ، تلانگانا و بنگال غربی برای بررسی وضعیت Covid-19 برگزار کرد.

دکتر سخت ودهان در تعامل با سلامت گفت: “کل کشور با دنبال کردن یک استراتژی مشترک با هم کار کردند. ما در این سفر 10 ماهه مراحل زیادی را دیده ایم. اولین مورد در کرالا گزارش شد و به دنبال آن تحولات مختلف دیگری نیز رخ داد.” وزرا

“کل کشور به شیوه جسورانه ای اعمال شد که در آن قفل تحت رهبری نخست وزیر مودی اعمال شد. بعداً ، روند باز کردن قفل نیز به طور م implementedثر اجرا شد. هنگامی که ما عملکرد کشور خود را تحلیل می کنیم ، به نظر می رسد هند عملکرد بهتری نسبت به سایر کشورها داشته است. کشورهای پیشرفته بزرگ جهان “، وی افزود.

وزیر بهداشت اتحادیه ادامه داد ، میزان بهبودی هند از صبح امروز به 92.56 درصد رسیده است.

“یک یا دو ماه قبل موارد موجی وجود داشت. موارد فعال هند در گذشته حدود یک لک بود. اکنون تعداد موارد فعال کاهش یافته است. از پنج پرونده فعلی فعلی هند ، بسیاری از افراد در جاده هستند برای بهبودی ، “گفت دکتر وردان.

“امیدواریم که بتوانیم واکسن را در هر زمان پس از شروع سال جدید دریافت کنیم. پس از آن لازم است توزیع واکسن بین 20 تا 30 کرور انجام شود. ما باید لیستی برای آن ، مراکز واکسن و واکسن ها نیز تهیه کنیم. تیم واکسیناسیون برای همان موارد باید به صف شده و آموزش ببینند. “

وزارت بهداشت و رفاه خانواده اتحادیه (MoHFW) روز دوشنبه گفت ، با گزارش 45،903 عفونت جدید Covid-19 در 24 ساعت گذشته ، کل موارد هند به 85،53657 افزایش یافته است. با گزارش 490 مرگ و میر جدید در 24 ساعت گذشته ، تعداد کشته ها به 1،26،611 رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *