مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

HC به دنبال جایگاه مرکز ، Health News ، ET HealthWorld است

1 min read

اعتراض به اینکه همه دستگاه های پزشکی به عنوان دارو اعلان می شوند: HC به دنبال ایستگاه مرکز استدهلی نو: دادگاه عالی دهلی روز چهارشنبه خواستار پاسخگویی این مرکز در مورد اعتراض به تصمیم خود برای آگاه سازی همه دستگاه ها ، مانند دستگاه های نظارت بر خون و دماسنج های دیجیتال ، بود که به ویژه برای انسان یا حیوانات به عنوان دارو استفاده می شود. نیمکت رئیس دادگستری DN Patel و Justice Prateek Jalan با صدور اطلاعیه ای به وزارت بهداشت ، خواستار موضع گیری خود درمورد دادخواست توسط انجمن تولیدكنندگان و بازرگانان جراحی (SMTA) شد.

این ادعا ادعا می کرد که نمایندگی های SMTA و سایر سهامداران در زمان تصمیم گیری در نظر گرفته نشده اند.

دادگاه موضوع را برای رسیدگی با طوماری كه سال گذشته توسط SMTA به چالش كشیدن اعلانی كه دستگاههای نظارت بر خون ، دماسنجهای دیجیتال ، نبولایزرها و گلوكومترها را تحت عنوان قانون داروها و مواد آرایشی اعلام كرده بود ، عنوان كرد.

نیمکت گفت هر دو موضوع در تاریخ 29 ژانویه 2021 شنیده می شوند.

SMTA ، به نمایندگی از طرفدار Adit S Pujari ، ادعا کرده است که این اعلان غیرمنطقی ، خودسرانه است و باعث “سختی بیش از حد سهامداران در زمینه عرضه و تقاضا” می شود.

در ادعای قبلی خود ، این انجمن گفته است كه اطلاع رسانی به دستگاه ها به عنوان دارو منجر به افزایش قابل توجهی در قیمت آنها می شود كه این امر آنها را برای قشر وسیعی از جامعه غیرقابل پرداخت خواهد كرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *