مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

HC به دولت ، Health News ، ET HealthWorld می گوید ، رزرو 80٪ تخت های ICU را در بیمارستان های خصوصی بررسی کنید

1 min read

دهلی: HC به دولت می گوید: رزرو 80٪ تخت های ICU در بیمارستان های خصوصی را بررسی کنیددهلی نو: دادگاه عالی دهلی اظهار داشت که اگر حدود 50٪ از تخت های ICU در بیمارستان های خصوصی برای بیماران Covid-19 خالی است ، تصمیم دولت حزب آدام آدمی برای حفظ سقف 80٪ باید فوراً بررسی شود.

دادگاه عالی روز چهارشنبه پس از اطلاع توسط انجمن بیمارستانهای خصوصی اعلام كرد كه از 5،081 تخت ICU مخصوص بیماران Covid-19 ، 2360 مانند روز سه شنبه خالی است. انجمن بیمارستان ها دستور 12 سپتامبر دولت را به چالش کشیده بود.

عدالت نوین چاولا از دولت دهلی خواست که موارد ارسالی توسط دادخواست دهنده “انجمن ارائه دهندگان خدمات بهداشتی” را بررسی کند و پاسخ خود را قبل از تاریخ بعدی در 15 دسامبر ارائه کند.

در طول جلسه دادرسی ، مشاور مستقل اضافی دولت دهلی ، سانجوئی غوزه ، از دادگاه خواست تا پس از 10 روز به دلیل بهبود اوضاع کووید -19 در پایتخت ملی ، موضوع را رسیدگی کند و دولت پس از 10 روز وضعیت را بررسی کند.

مشاور اضافی دولت ایالتی گفت در صورت نیاز به ادامه دستور 12 سپتامبر که 33 بیمارستان خصوصی برای رزرو 80٪ تخت های ICU برای بیماران Covid-19 در دهلی هدایت می شوند ، بررسی می شود ، و افزود که آنها فقط ادامه دارند با اقدامات پیشگیرانه.

دادگاه عالی پس از بررسی داده ها ، گفت: «ارقام را ببینید. اگر 50 درصد تختها خالی دراز کشیده باشند ، تصمیم برای رزرو 80 درصد تخت ها نیاز به بررسی فوری دارد و پس از 10 روز بررسی نمی شود. »

اما مدافع ارشد منیندر سینگ ، به نمایندگی از انجمن ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ، گفت كه دولت ایالتی به تاخیر در تاكتیك ها سر می زند. وی افزود: از مجموع 1527 تخت Covid-19 ICU با هواکش و 3،554 تخت Covid-19 بدون هواکش در بیمارستان های شهر ، به ترتیب 508 و 1852 تخت از 8 دسامبر خالی بودند.

سینگ همچنین اظهار داشت که تاکنون رقم خالی 534 تخت Covid-19 ICU با هواکش و 1،908 تخت Covid-19 فاقد هواکش بوده است. سینگ گفت در مورد تخت های ICU غیر Covid-19 ، از 1420 تخت ، 314 تخت خالی دراز کشیده بودند و افزود که بنابراین ، توجیه ادامه دستور قبلی وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *