مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

HC به دولت ، Health News ، ET HealthWorld می گوید ، رزرو 80٪ تخت های ICU را در بیمارستان های خصوصی بررسی کنید

1 min read

دهلی: HC به دولت می گوید: رزرو 80٪ تخت های ICU در بیمارستان های خصوصی را بررسی کنیددهلی نو: دادگاه عالی دهلی اظهار داشت که اگر حدود 50٪ از تخت های ICU در بیمارستان های خصوصی برای بیماران Covid-19 خالی است ، تصمیم دولت حزب آدام آدمی برای حفظ سقف 80٪ باید فوراً تجدید نظر شود.

دادگاه عالی روز چهارشنبه پس از اطلاع توسط انجمن بیمارستانهای خصوصی اعلام كرد كه از 5،081 تخت ICU مخصوص بیماران Covid-19 ، 2360 مانند روز سه شنبه خالی است. انجمن بیمارستان ها دستور 12 سپتامبر دولت را به چالش کشیده بود.

عدالت نوین چاولا از دولت دهلی خواست که موارد ارسالی توسط دادخواست دهنده “انجمن ارائه دهندگان خدمات بهداشتی” را بررسی کند و پاسخ خود را قبل از تاریخ بعدی در 15 دسامبر ارائه کند.

در طول جلسه دادرسی ، مشاور مستقل اضافی دولت دهلی ، سانجو جوز از دادگاه خواست تا پس از 10 روز موضوع را بهبود ببخشد زیرا وضعیت Covid-19 در پایتخت ملی بهبود می یافت و دولت پس از 10 روز وضعیت را بررسی می کرد.

مشاور اضافی دولت ایالتی گفت در صورت نیاز به ادامه دستور 12 سپتامبر که 33 بیمارستان خصوصی به منظور رزرو 80٪ تخت های ICU برای بیماران Covid-19 در دهلی تجویز می شوند ، بررسی می شود ، و افزود که آنها فقط ادامه دارند با اقدامات پیشگیرانه.

دادگاه عالی پس از بررسی داده ها ، گفت: «ارقام را ببینید. اگر 50 درصد تخت ها خالی دراز کشیده باشند ، تصمیم برای رزرو 80 درصد تخت ها نیاز به بررسی فوری دارد و پس از 10 روز بررسی نمی شود. »

اما منیندر سینگ ، مدافع ارشد ، به نمایندگی از انجمن ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ، گفت كه دولت ایالتی به تاخیر انداختن تاكتیك ها سر می زند. وی افزود: از مجموع 1527 تخت Covid-19 ICU با هواکش و 3،554 تخت Covid-19 بدون هواکش در بیمارستان های شهر ، 508 و 1852 تخت به ترتیب در 8 دسامبر خالی بودند.

سینگ همچنین اظهار داشت که تاکنون رقم خالی 534 تخت Covid-19 ICU با هواکش و 1،908 تخت Covid-19 فاقد هواکش بوده است. سینگ گفت در مورد تخت های ICU غیر Covid-19 ، از 1،420 تخت ، 314 تخت خالی دراز کشیده اند و افزود که بنابراین ، توجیهی برای ادامه سفارش قبلی وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *