مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

HC به دولت دهلی ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

بیماران Covid ، مسافران انگلستان را با دقت پیگیری کنید: HC به دولت دهلیدهلی نو: در پی ظهور نوع جدیدی از Covid در انگلستان ، دادگاه عالی روز چهارشنبه از دولت دهلی خواست تا پیگیری دقیق افرادی را که از تاریخ سفر به کشور و به ویژه از کسانی که آزمایش مثبت داشتند.

یک هیئت رئیسه دادگاه عالی به ریاست دادگستری هیما کوهلی و سوبرامونیوم پراساد ، دولت حزب آئاد ادمی به رهبری آرویند کجریوال را راهنمایی کرد تا از آزمایش کافی اطمینان حاصل کند و از کسانی که آزمایش Covid-19 مثبت را انجام داده اند ، پیگیری کند.

دادگاه عالی همچنین از دولت دهلی خواسته است که امکانات قرنطینه در نزدیکی فرودگاه را در نظر داشته باشد تا آخرین دستورالعمل های مرکز در مورد توقف پروازها از انگلیس را در نظر داشته باشد در حالی که بسیاری از مسافران در این بین از اینجا سفر کرده اند.

مشاهدات در حالی انجام می شد که نیمکت در حال استماع دادخواست منافع عمومی بود که توسط وکالت راکش ملهوترا برای افزایش تعداد آزمایشات Covid-19 در پایتخت ملی و گرفتن نتایج سریع تنظیم شده بود.

در طول جلسه دادخواست ، راكش ملهوترا ، خواهان ، كه به تازگی از ویروس بهبود یافته است ، به دادگاه اطلاع داد كه بسیاری از بیماران در معرض عوارض پس از Covid-19 مانند ریه ها هستند كه به طور ناگهانی تحت تأثیر قرار می گیرند و غیره.

به دنبال این مطالب ارائه شده ، نیمکت از دولت دهلی خواست که یک کمیته متخصص در هیئت مدیره داشته باشد تا روش عملیاتی استاندارد (SOP) را برای کسانی که با عوارض بعد از Covid-19 سر و کار دارند آماده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *