مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

HC می گوید تعداد موارد در دهلی هشدار دهنده ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld است

1 min read

رزرو 80٪ تخت ICU برای بیماران Covid-19: HC تعداد موارد در دهلی را نگران کننده می دانددهلی نو: دادگاه عالی دهلی روز پنجشنبه تعداد پرونده های Covid-19 را در پایتخت ملی “هشدار دهنده” خواند در حالی که دادخواست را به چالش کشید تصمیم دولت AAP مبنی بر رزرو 80 درصد تخت های ICU برای بیماران ویروسی کرونا در 33 بیمارستان خصوصی در اینجا. دادگستری ناوین چاولا هنگام ذکر جلسه دادرسی بعدی در تاریخ 9 دسامبر برای بررسی بیشتر موضوع ، گفت: “ما می دانیم که در حال حاضر این اعداد در وضعیت نگران کننده ای قرار دارند.”

بر اساس داده های دولت ، دهلی در روز چهارشنبه 99 مورد مرگ دیگر و 5246 مورد Covid-19 را ثبت کرده و تعداد عفونت را به 5.45 لک برده است.

دادگاه عالی در حال رسیدگی به درخواست “انجمن ارائه دهندگان خدمات بهداشتی” بود که از طریق مدافع ارشد منیندر سینگ ، برای لغو دستور دولت دهلی در 12 سپتامبر برای رزرو 80 درصد تخت های ICU برای بیماران Covid-19 در 33 بیمارستان خصوصی در اینجا است.

در طول دادرسی ، وکیل دادگستری اضافی سانجی جین ، به نمایندگی از دولت دهلی ، گفت که آنها در حال بررسی دوره ای اوضاع هستند و آخرین بار توسط اداره مدیریت حوادث دهلی (DDMA) و به ویژه در مورد دهلی توسط وزیر کشور اتحادیه انجام شد.

وی گفت که این وضعیت چهارشنبه شب نیز مورد بازبینی قرار گرفت و این کار مجدداً قبل از تاریخ بعدی رسیدگی به پرونده انجام خواهد شد.

دستور 12 سپتامبر دولت دهلی زودتر در 22 سپتامبر در دادگاه عالی متوقف شد. با این حال ، تقسیم دادگاه عالی در 12 نوامبر با در نظر گرفتن تغییر شرایط از زمان تصویب دستور موقت ، حکم ترک را خالی کرد.

انجمن متقاضیان به دادگاه عالی گفته بود كه 33 بیمارستان خصوصی اعضای آن هستند و چون دولت به روشی غیرمنطقی تصویب شده و از نظر ظاهری منحرف است ، دستور دولت دهلی لغو می شود.

با این حال ، ASG ادعا کرده بود که وضعیت عفونت Covid-19 در دهلی اخیراً بحرانی شده است و موارد Covid-19 به صورت مارپیچ در آمده و بسیار مهم است که 80 درصد تخت های ICU / HDU برای بیماران Covid-19 در 33 بیمارستان خصوصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *