مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

ICMR ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

سومین سروسی برای تحت پوشش قرار دادن کارمندان بهداشت: ICMRپونا: نیشا نامبیار گزارش می دهد که سومین سروسی Covid-19 توسط شورای تحقیقات پزشکی هند برای ارزیابی شیوع عفونت در بین کارکنان بهداشتی در هند انجام می شود.

پیش بینی می شود این نظرسنجی که از روز پنجشنبه آغاز شده تا پایان ژانویه به پایان برسد. این 29000 نفر و کارکنان بهداشتی را در 70 منطقه آزمایش می کند – مکان های مشابه نظرسنجی دوم. دکتر سامیران پاندا ، رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های واگیر در ICMR ، گفت که نتایج حاصل از بررسی باید قبل از شروع واکسیناسیون با اولویت برای کارمندان بهداشت باشد.

سرو سروی دوم روند عفونت در کودکان بالای 10 سال را بررسی کرده است. روند Covid در بین کادر پزشکی می تواند به مقامات کمک کند تا مناطق مورد نظر را برای واکسیناسیون اولویت بندی کنند دکتر مانوج مورهکار ، مدیر انستیتوی ملی اپیدمیولوژی ، که در حال انجام این نظرسنجی است ، گفت که هدف این است که درک شیوع عفونت و سطح ایمنی در یک جمعیت نماینده بزرگ باشد.

دکتر مورهکار افزود: “نتایج این نظرسنجی سوم پیش از شروع واکسن در سال آینده در دسترس خواهد بود.”

محققانی که دومین سروس سروی را انجام داده اند ، نشان داده اند که بیش از 7٪ از جمعیت بزرگسال هند ممکن است قبل از پایان ماه آگوست در معرض ویروس کرونا قرار داشته باشند. این مطالعه از 17 آگوست تا 22 سپتامبر انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *