مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

IIL برای تهیه واکسن Covid-19 ، Health News ، ET HealthWorld واحد آنتی ژن ویروسی ایجاد می کند

1 min read

IIL برای تهیه واکسن Covid-19 واحد آنتی ژن ویروسی ایجاد می کندحیدرآباد: سازنده واکسن Indian Immunologicals Ltd (IIL) ، که به همراه دانشگاه گریفیت استرالیا در حال تولید کاندید واکسن Covid-19 است ، با سرمایه گذاری بالغ بر 75 کرور ، گیاه جدید آنتی ژن ویروسی را در دره ژنوم حیدرآباد در کارکاپاتلا راه اندازی می کند. انتظار می رود این مرکز تا اکتبر 2021 آماده بهره برداری باشد.

برای گسترش در 2000 متر مربع ، این یک مرکز ایمنی زیستی سطح 2 و 3 خواهد بود که واکسن های ویروسی را در خط لوله توسعه شرکت ، از جمله کاندیدای بالقوه واکسن Covid-19 و همچنین واکسن های بیماری دنگی ، زایکا و واریسلا ، تأمین می کند. ، IIL روز چهارشنبه گفت.

علاوه بر تاسیسات آنتی ژن ویروسی ، که شکستن زمین برای آن در روز چهارشنبه انجام شد ، IIL همچنین یک مرکز پر کردن استریل 75 کرور روپیه در Karkapatla افتتاح کرد که سال گذشته به بهره برداری رسید.

IIL گفت که تاسیسات جدید پر کردن ظرفیت تولید آن را بیش از 35 درصد افزایش می دهد ، و به آن کمک می کند تا تولید واکسن های نجات دهنده مانند واکسن ضد هاری Abhayrab را به بازارهای مهم افزایش دهد. این گسترش باعث افزایش تعداد IIL از حدود 1300 به 1500 خواهد شد.

مدیر عامل IIL ، K Anand Kumar ، با بیان اینکه این سرمایه گذاری به عنوان یک استراتژیک است ، گفت: کل سرمایه گذاری بیش از 150 کرور ، بخشی از چشم انداز IIL برای افزایش ظرفیت های تولید برای اطمینان از تأمین قابل اعتماد و مقرون به صرفه واکسن های با کیفیت بالا برای جوامع بزرگ است.

در حال حاضر IIL چهار تاسیسات تولیدی از جمله سه مورد در هند و دیگری در نیوزلند دارد. این ظرفیت برای واکسن های انسانی و فرمولاسیون های بهداشتی حیوانات در کارکاپاتلا و همچنین واحدهای بیولوژیک انسانی و واکسن حیوانات در Gachibowli در Telangana وجود دارد. این واحد همچنین دارای یک واحد تولید واکسن ضد هاری در Ooty در تامیل نادو و یک مرکز جدید سرم گاو در داروگیل در نیوزیلند است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *