مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

IMA امروز در سراسر کشور اعتصاب می کند ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

IMA امروز در سراسر کشور اعتصاب می کندبمبئی / ناگپور: انجمن پزشکی هند (IMA) خواستار تعطیلی خدمات پزشکی غیر فوریت های پزشکی در سراسر کشور در اعتراض به اعلامیه دولت شده است که به دانشجویان پسران فارغ التحصیل آیورودا اجازه می دهد 58 عمل جراحی از آلوپاتی را انجام دهند. بدن اعلام کرد که کلینیک ها ، درمانگاه ها و OPD ها از ساعت 6 صبح تا 6 بعد از ظهر بسته می شوند.

حدود 110،000 پزشک ثبت نام شده در شورای پزشکی Maharashtra ، از جمله 45،000 نفر از IMA احتمالاً در آن شرکت می کنند. انجمن گفت خدمات اورژانس ادامه خواهد یافت. IMA اظهار داشت: “بیمارستان های Covid ، ICU ، خدمات حادثه و آسیب ، خانه های زایمان و ICU های نوزادان کار خواهند کرد.”

اطلاعیه ای در 20 نوامبر توسط شورای مرکزی طب هند ، كه تنظیم كننده آموزش آیورودا است ، اظهار داشت: فارغ التحصیلان آیورودا با تحصیلات تحصیلات تکمیلی در 58 عمل جراحی از طب مدرن آموزش می بینند. “اعلان باید پس گرفته شود. به جای مخلوط کردن شاخه های پزشکی ، دولت باید تحقیقات را در هر جریان ترویج دهد. “

“بیشتر این 58 عمل جراحی توسط جراحان فوق تخصص انجام می شود. بسیاری از مشخصات در این موضوعات در برنامه درسی BAMS آیورودا آموزش داده نشده است. بنابراین ، اگر این جراحی ها با نیمه آگاهی از خطر انجام شود ، برای بیماران فاجعه آور خواهد بود. ”گفت دکتر آرچانا کوتاری ، رئیس ناگپور IMA.

“IMA مخالف آیورودا نیست. بحث ما با چنین مخلوط کردن مسیرهای مختلف است ، این ضرر خواهد بود ، “گفت: دکتر سانجی دشپنده از IMA Maharashtra.

دکتر پرشنت نیخاد ، رئیس اسبق IMA ناگپور ، گفت: “دولت به جای مخلوط کردن شاخه های مختلف پزشکی و ایجاد یک میکسوپاتی سطحی ، باید تحقیقات را در هر زمینه بهبود بخشد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *