مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Kejriwal به دنبال قدرت برای ایجاد قفل در بازارهایی است که ممکن است به عنوان نقاط Covid ، Health News ، ET HealthWorld ظاهر شود.

1 min read

Kejriwal از مرکز به دنبال قدرت برای ایجاد قفل در بازارهایی است که ممکن است به عنوان نقاط Covid ظهور کننددهلی نو: آرویند کجریوال ، وزیر ارشد دهلی ، روز سه شنبه به دنبال تأمین نیرو از مرکز برای تحمیل قفل در مناطقی از بازار بود که ممکن است به عنوان نقاط داغ Covid-19 ظاهر شود ، و تصمیم گرفت تا حکمی را که به 200 مهمان می تواند در مراسم عروسی شرکت کنند ، پس بگیرد. کجریوال در سخنرانی در یک جلسه توجیهی رسانه ای آنلاین گفت که دولت دهلی پیشنهادی را به فرماندار ستوان آنیل بایجال ارسال کرده است که اجازه می دهد فقط 50 نفر بر خلاف حد قبلی 200 در مراسم عروسی شرکت کنند.

وی گفت این مرکز و همه آژانس ها “تلاش مضاعف” برای کنترل وضعیت Covid-19 در پایتخت ملی دارند.

وزیر ارشد وزیر امور خارجه گفت: “ما در حال ارسال پیشنهادی به مرکز هستیم تا به دولت دهلی اختیار بدهیم تا قفل در مناطق بازار را که ممکن است به عنوان نقاط داغ Covid-19 ظهور کنند اعمال کند.”

کجریوال همچنین از دولت مرکزی برای کمک به مردم دهلی در “چنین شرایط دشوار” تشکر کرد و با دستان بسته برای استفاده از ماسک و پیروی از هنجارهای فاصله اجتماعی از دهلیانی درخواست کرد.

دهلی از اواخر 28 اکتبر که افزایش روزانه برای اولین بار 5000 دلار را نقض کرد و روز چهارشنبه از مرز 8000 عبور کرد ، شاهد جهش در موارد جدید ویروس کرونا بود.

روز پنجشنبه ، 104 مورد مرگ ناشی از ویروس کرونا ، بالاترین میزان در طی پنج ماه گذشته ، در این شهرستان ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *