مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Kejriwal به PM ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

آلودگی نقش اصلی را در شدت موج سوم Covid-19 در دهلی بازی کرد: کجریوال تا PMمنابع گفتند: آرویند کجریوال ، وزیر ارشد دهلی در جلسه ای با نخست وزیر نارندرا مودی گفت که شدت زیاد موج سوم Covid-19 در پایتخت ملی به دلیل عوامل زیادی است ، آلودگی یکی از عوامل مهم است.

منابع گفتند ، کجرووال به نخست وزیر گفت که دهلی در 10 نوامبر طی موج سوم ، اوج 8600 مورد ویروس کرونا را مشاهده کرده و از آن زمان ، تعداد موارد و همچنین میزان مثبت به طور مداوم در حال کاهش است.

وزیر ارشد امیدوار است که روند در پایتخت ملی ادامه یابد.

“شدت موج سوم به بسیاری از عوامل مربوط می شود. آلودگی عامل مهمی است. رئیس وزیر به دنبال مداخله نخست وزیر برای خلاص شدن از آلودگی ناشی از سوختن خرد در ایالات مجاور ، به ویژه با توجه به زیست اخیر است تکنیک تجزیه کننده “، یک منبع گفت.

این منبع گفت: در جلسه با نخست وزیر ، کجرووال همچنین به دنبال رزرو 1000 تخت ICU اضافی در بیمارستان های تحت مدیریت دولت مرکزی دهلی برای بیماران ویروسی کرونا تا زمانی که موج سوم عفونت در شهر ادامه یابد ، بود.

مودی روز سه شنبه از طریق کنفرانس ویدئویی با وزیران ارشد ایالت هایی که شاهد افزایش تعداد ویروس کرونا برای بررسی وضعیت همه گیر هستند ، تعامل داشت.

دهلی روز دوشنبه 4454 مورد تازه Covid-19 و میزان مثبت 11.94 درصد را ثبت کرد ، در حالی که 121 نفر دیگر منجر به مرگ و میر شد که منجر به این بیماری به 8512 مورد در این شهرستان منجر شد.

این ششمین بار در طی 12 روز بود که تعداد مرگ و میر روزانه از مرز 100 در پایتخت ملی عبور می کند.

مقامات 121 کشته به علت Covid-19 در روز یکشنبه ، 111 در روز شنبه ، 118 در روز جمعه ، 131 در 18 نوامبر ، بالاترین میزان تاکنون و 104 در 12 نوامبر گزارش شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *