مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Kiran Mazumdar Shaw | واکسن آکسفورد: Kiran Mazumdar-Shaw به دنبال پردازش نظارتی سریع پس از تکان دادن انگلستان ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

واکسن آکسفورد: Kiran Mazumdar-Shaw به دنبال پردازش سریع مقررات پس از نق زدن در انگلستان استبنگالورو: Kiran Mazumdar-Shaw بنیانگذار Biocon روز سه شنبه پس از تصویب تنظیم کننده های قانونی در انگلیس برای مجوز استفاده اضطراری (EUA) ، به دنبال پردازش سریع مصوبات قانونی در هند برای واکسن AstraZeneca-Oxford بود.

وی گزارش هایی را ذکر کرد که طبق آن آژانس تنظیم کننده داروها و محصولات بهداشتی انگلیس (MHRA) احتمالاً تا اواسط دسامبر به EUA اعطا می کند. چند هفته بعد ، وی گفت ، كنترل كننده مواد مخدر در هند (DCGI) می تواند اجازه استفاده اضطراری در هند را بدهد.

“آنچه من احساس می کنم دادگاه انگلیس است ، در مورد بسیاری از مردم انجام شده است. اگر DCGI بتواند اعتماد به نفس و راحتی را از مسیرهای انگلستان جلب کند و داده های هندی را به آن اضافه کند ، باید بتوانند در هند تأیید کنند. این اجازه می دهد که واکسن ها در اولین فرصت استفاده شوند. “شاو به ET گفت.

اظهارات وی در پاسخ به اظهارات مدیر اجرایی م Instituteسسه سرم ، آدار پوناوالا مبنی بر آماده بودن آنها با 100 میلیون دوز واکسن آکسفورد تا ژانویه است. او در همان روز توئیت کرد: “امیدوارم DCGI بلافاصله پس از MHRA در ماه دسامبر به EUA بدهد تا واکسیناسیون را در هند انجام دهد.

نامزد واکسن آکسفورد بر روی حدود 30،000 نفر در برزیل و انگلیس آزمایش شده است ، و تنظیم کنندگان هندی می توانند داده های آزمایشات انجام شده در این کشور را اضافه کنند. “مجوز استفاده اضطراری در هند خوب خواهد بود. ما در بسیاری از مناطق کشور که موارد بالا است ، به مصونیت گله ناشی از واکسن نیاز داریم. داده ها نشان می دهد که سرعت انتقال پس از استفاده کاهش یافته است. من فکر می کنم اگر بتوانیم EUA را در هند بدست آوریم ، می توانیم از اوایل سال آینده استقرار خود را آغاز کنیم. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *