مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Mazumdar-Shaw ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

امیدوارم DCGI بلافاصله پس از تکون دادن MHRA ، واکسن آکسفورد را به EUA بدهد: Mazumdar-Shawدهلی نو: رئیس اجرایی Biocon ، کیران مزومدار-شاو روز سه شنبه گفت امیدوارم تنظیم کننده دارو DCGI به محض تأیید آژانس تنظیم مقررات دارویی و بهداشتی و درمانی انگلستان ، مجوز استفاده اضطراری (EUA) را برای واکسن COVID-19 Oxford-AstraZeneca بدهد.

آدام پونوالا در مورد واکسن آکسفورد می گوید: “100 میلیون دوز تا ژانویه” – امیدوارم DCGI بلافاصله پس از MHRA در ماه دسامبر به EUA بدهد تا واکسیناسیون را در هند انجام دهد که این نیاز ساعت است.

روز دوشنبه ، پونوالا گفته بود كه تا ژانویه ، موسسه سرم 100 میلیون دوز خواهد داشت. در حال حاضر 40 میلیون دوز دارد.

وی همچنین از اعلامیه داروسازی AstraZeneca ابراز خوشحالی کرده است که مشخص شده کاندیدای واکسن Covid-19 آن به طور متوسط ​​70 درصد موثر است.

سرم در حال انجام آزمایشات بالینی کاندیدای واکسن Covid-19 دانشگاه آکسفورد-AstraZeneca در هند است.

روز دوشنبه ، AstraZeneca گفته بود كه یك رژیم دوز ، واكسن 90 درصدی را نشان می دهد ، وقتی واكسن به صورت نیم دوز تجویز می شود و به دنبال آن دوز كامل حداقل با یك ماه فاصله ، در حالی كه رژیم دوز دیگر 62 درصد كارایی را نشان می دهد در صورت دو بار بودن دوزهای کامل با فاصله حداقل یک ماه.

گفته شده بود: “تجزیه و تحلیل ترکیبی از هر دو رژیم دوز ، به طور متوسط ​​70 درصد کارآیی دارد.”

AstraZeneca همچنین اعلام کرد که در تولید با ظرفیت حداکثر 3 میلیارد دوز واکسن در سال 2021 به صورت نورد ، در انتظار پیشرفت قانونی است که به سرعت پیشرفت می کند.

این واکسن افزود: “این واکسن را می توان حداقل در مدت 6 ماه در یخچال نگهداری ، حمل و نقل و استفاده کرد و آن را در بخشهای مراقبت های بهداشتی موجود انجام داد.”

بر اساس داده های وزارت بهداشت اتحادیه که روز سه شنبه به روز شد ، هند طی یک روز 37 هزار و 975 مورد آلودگی جدید به ویروس کرونا را تجربه کرد که باعث افزایش بار پرونده Covid-19 به 91.77 لک شد ، در حالی که بهبودی از 86 لک عبور کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *