مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

MFine 70 بیمارستان جدید برای تأمین تقاضای روزافزون پزشکی از راه دور ، Health News ، ET HealthWorld اضافه می کند

1 min read

MFine 70 بیمارستان جدید اضافه می کند تا تقاضای روزافزون پزشکی از راه دور را برآورده کنددهلی نو: یک پلتفرم MFine که مشاوره های پزشکی مجازی را در روز پنجشنبه امکان پذیر می کند ، گفت که دو کاربر جدید جدید از Delhi-NCR اضافه کرده است و 70 بیمارستان جدید را در اختیار دارد تا با افزایش تقاضا برای مشاوره از راه دور در میان بیماری همه گیر Covid-19 همراه شود.

MFine با بیان اینکه از مارس سال جاری شاهد رشد شدیدی در منطقه دهلی بود ، گفت اخیراً دو کاربر جدید جدید از این شهر را در سیستم پزشکی از راه دور خود اضافه کرده است. در بیانیه ای آمده است: “MFine برای همگام شدن با افزایش تعداد موارد Covid-19 و افزایش تقاضا برای مشاوره از راه دور ، 70 بیمارستان جدید در دهلی از جمله بیمارستان Fortis ، PSRI و CK Birla اضافه کرد.

وی افزود: “در تعداد مشاوره های مجازی كه از دهلی و شهرها و شهرهای مجاور در طول فصل زمستان انجام می شود ، شاهد افزایش چشمگیری هستیم. امسال که انتظار می رود موارد COVID-19 افزایش یابد ، ما برای تأمین تقاضای روزافزون با بیمارستان های بیشتری همکاری کرده ایم. ما تضمین کرده ایم که کاربران ما می توانند به راحتی از نظر مشکلات Covid و غیر Covid به پزشکان برتر شهر دسترسی پیدا کنند. “گفت Ashutosh Lawania ، یکی از بنیانگذاران ، MFine

جدا از مشاوره های تلفنی ، MFine همچنین به کاربران امکان می دهد تا قرار ملاقات های رادیولوژی و آزمایش های آزمایشگاهی را از طریق شش شریک پیشرو آزمایشگاه و 60 مرکز رادیولوژی در سراسر NCR دهلی رزرو کنید.

در حالی که همه گیری Covid-19 کاربران را ترغیب به مشورت در مورد MFine برای مسائل مشترک بهداشتی می کند ، این بستر مراقبت های بهداشتی شاهد افزایش خارق العاده ای در مشاوره های پزشکان متخصص و فوق تخصص از جمله مشاوره های مربوط به بهداشت روان ، بارداری و مدیریت مراقبت های مزمن است.

MFine اخیراً از رشد 10X در تجارت مشاوره و 3X در تعداد مشاوره های تخصصی و فوق تخصصی از مارس 2020 گزارش داده است. طبق انتشار یک شرکت ، 4X رشد در زمینه های دیابت ، غدد درون ریز و قلب و عروق از بیمارانی که دیگر نمی توانند به طور منظم به پزشکان خود مراجعه کنند. علاوه بر این ، MFine در حال حاضر دارای 550 بیمارستان شریک و 3500 پزشک است که روزانه 10000 مورد را در 30 تخصص کنترل می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *