مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

NABH to hosps، Health News، ET HealthWorld

1 min read

آنها افزودند که آنها همچنین نمونه هایی از آرد گندم سیاه را برای آزمایش برای بررسی کیفیت دانه ارسال کرده اند.
آنها افزودند که آنها همچنین نمونه هایی از آرد گندم سیاه را برای آزمایش برای بررسی کیفیت دانه ارسال کرده اند.

رما.نگاراجان

شورای ملی اعتباربخشی بیمارستانها و ارائه دهندگان خدمات درمانی (NABH) به بیمارستانهای آلوپاتیک معتبر هشدار داده است که در صورت یافتن استخدام پزشکان آیوش برای انجام وظایف بالینی در بخشهای مراقبت ویژه و سایر مراکز مراقبت از بیمار به جای پزشکان ساکن MBBS ، آنها می توانند با برداشتن اعتبار مجاز روبرو شوند. افسران (RMO) و پزشکان اورژانس.

در یک “اخطار احتیاط” که هیئت مدیره روز پنجشنبه صادر کرد ، گفته شده است: “این یک نقض آشکار استانداردهای NABH برای اعتباربخشی مراقبت های بهداشتی است و بسیار مخالف هنجارهای ایمنی بیمار است و کیفیت مراقبت های پزشکی پزشکی مدرن را به خطر می اندازد.” TOI در ماه اکتبر گزارشی راجع به استفاده از پزشکان آیوش در ICU برای انجام وظیفه شبانه گزارش داده بود که در بسیاری از بیمارستانهای خصوصی به ویژه در ماهاراشترا و گجرات روشی کاملاً معمول است.

در اطلاعیه روز پنجشنبه آمده است که NABH موضوع را مورد توجه جدی قرار داده و تأکید کرده است که استقرار پزشکان آیوش در بیمارستان های آلوپاتیک برای نوشتن دستورات مستقل و کارهای بالینی بدون نظارت پزشکان آلوپاتیک مجاز نیست. در صورتي كه بيمارستان هاي آلوپاتيك از پزشكاني براي استخدام به عنوان دستيار باليني استفاده مي كنند ، طبق قوانين قابل اجراي دولت ، آنها نبايد در مراقبت مستقيم از بيمار مشاركت داشته باشند و بايد به سختي مسئوليت هاي شغلي را كه توسط مديريت بيمارستان تعريف شده است ، دنبال كنند.

پزشکان آیوش که در بیمارستانهای آلوپاتیک کار می کنند ، در طول ارزیابی و به منظور اعطای اعتبار ، توسط NABH به عنوان RMO در نظر گرفته نخواهند شد ، این اطلاعیه را اعلام کرد و اضافه کرد که هرگونه تخلف ممکن است تصمیم ناسازگار NABH ، از جمله برداشتن اعتبار را تأیید کند.

با این حال ، حتی در حالی که NABH در این زمینه بازرسی های شگفت انگیزی را انجام داده است ، هنوز لیست مشخصی از ایالت ها وجود ندارد كه به پزشكان آیوش اجازه می دهد در بیمارستان های آلوپاتیک استخدام شوند یا مجموعه ای از پیش تعیین شده از داروهای آلوپاتیک را تجویز كنند یا برای انجام مراحل بالینی پس از اتمام دوره Bridge.

مقامات NABH تصریح کردند که تیم حقوقی هیئت مدیره در حال تعیین وضعیت قانون در ایالات مختلف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *