مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Narayana Health ، بنیاد پزشکی Mazumdar Shaw مرکز نوآوری MSMF MedTech را در بنگلور ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld راه اندازی کرد

1 min read

بنیاد پزشکی Narayana Health ، Mazumdar Shaw مرکز نوآوری MSMF MedTech را در بنگلور راه اندازی کرددهلی نو: Narayana Health با همکاری بنیاد پزشکی Mazumdar Shaw امروز از راه اندازی دستگاه جوجه کشی فیزیکی موسوم به بنیاد پزشکی Mazumdar Shaw (MSMF) مرکز نوآوری MedTech – BIRAC BIONEST خبر داد. یک مرکز با فضایی اختصاصی در حدود 8000 متر مربع بنیاد پزشکی Mazumdar Shaw (MSMF) مرکز نوآوری MedTech – BIRAC BIONEST به کارآفرینان MedTech که به دنبال رسیدگی به چالش های مقرون به صرفه بودن ، دسترسی و نوآوری در سیستم زیست محیطی مراقبت های بهداشتی هستند ، کمک خواهد کرد. مرکز نوآوری MedTech همچنین ابتکارات انجام شده توسط بنیاد پزشکی Mazumdar Shaw و Narayana Health را برای شناسایی ، راهنمایی و نگهداری از کارآفرینان و مبتکران در مسیر موفقیت خود افزایش می دهد. این فضا تعامل نزدیک و تسهیلات نمونه سازی را برای شرکت های نوپا نیز تسهیل می کند.

“هند این توانایی را دارد که به قطب بعدی تحقیق و توسعه جهانی در زمینه تجهیزات پزشکی و فناوری های بهداشتی تبدیل شود و بنیاد پزشکی Mazumdar Shaw (MSMF) MedTech Innovation Centreat Narayana Health City ، با همکاری BIRAC به کشف این پتانسیل کمک می کند. این یک فضای جوجه کشی مجهز و یک اکوسیستم مشترک برای کارآفرینان فناوری بهداشت فراهم می کند. ما از طریق مرکز نوآوری MedTech MSMF قصد داریم خلا the نوآوری در مراقبت های بهداشتی را پر کنیم تا یک بستر واحد برای کارآفرینان ایجاد و شناسایی چالش های بالینی همراه با پزشکان ، دانشمندان و علاقه مندان به فناوری داشته باشیم. ثروت تحقیقات و داده های پزشکی تولید شده در Narayana Health یک مدل علمی ترجمه را فراهم می کند ، آزمایشگاه را به بازار راه حل های نوآورانه و امیدوار کننده ای که در مرکز نوآوری MSMF MedTech کشف و توسعه یافته است ، تسریع می کند. ” بنیاد (MSMF) و رئیس ، Biocon.

با افتتاح مرکز دکتر دوی پراساد شتی ، بنیانگذار و رئیس ، بهداشت نارایانا گفت ، “نوآوری برای حل نگرانی های مراقبت های بهداشتی که در حال حاضر با آن روبرو هستیم کلیدی است و من بسیار خوشحالم که توانسته ایم بستری ایجاد کنیم که ایجاد راه حل های ابتکاری چشم انداز MSMF این است که با ایجاد یک بستر واحد برای کارآفرینان برای ایجاد راه حل های مشترک با پزشکان ، دانشمندان و علاقه مندان به فن آوری ، خلا in نوآوری در مراقبت های بهداشتی را پر کند. ما امیدواریم که دستگاه جوجه کشی فیزیکی امکانات بسیار موردنیاز را که شرکت نوپا به دنبال پیشرفت با نوآوری خود است فراهم کند. در حالی که ما از طریق برنامه های دیگرمان مانند برنامه غوطه وری بالینی (CIP) و همکاری با شرکت های VC مانند Villgro و Axilor توانسته ایم از بیش از 25 استارت آپ پشتیبانی کنیم. ما همچنین با استارتاپ های ژاپنی و کره ای به ترتیب از طریق JETRO و GAIN همکاری های بین المللی داریم. زیرساخت های فیزیکی به ما کمک می کند تا مأموریت خود را بیشتر تقویت کنیم زیرا زیرساخت ها می توانند از 39 شرکت تازه تاسیس در هر زمان مشخص با ظرفیت کل صندلی 82 پشتیبانی کنند. ما در حال پرورش 10 استارت آپ در سال 2021 هستیم. ”

توسعه CIP موجود ، جدا از تأمین زیرساخت های فیزیکی ، این مرکز به دسترسی تازه کارها به تخصص بالینی Narayana Health ادامه خواهد داد. هر یک از شرکت های نوپایی که در این مرکز جوجه کشی می شوند با یک پزشک بالینی مرتبط می شوند که می توانند با استفاده از آنها نوآوری را ایجاد کنند و مسیر صحیح اعتبار سنجی بالینی را برای اثبات محصول در یک بیمارستان ارائه دهند. این مرکز همچنین توسط هر دو بخش علوم و فناوری و بخش بیوتکنولوژی – BIRAC شناخته شده است ، از این رو شرکت های نوپا از طریق این آژانس ها به چندین فرصت اعطای کمک مالی دسترسی پیدا می کنند. این مرکز همچنین دارای یک آزمایشگاه نمونه سازی شامل آزمایشگاه های مکانیکی ، الکترونیکی و هوش مصنوعی است. این آزمایشگاه ها به شرکت های نوپا امکان ساخت و تکرار دستگاه های پزشکی یا سیستم عامل های AI مراقبت های بهداشتی و آزمایش آن را در بخش های Narayana Health می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *