مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Panacea Biotec به نظر می رسد برای افزایش رشد واکسن ، داروهای عمودی دارو برای رشد طولانی مدت ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

به نظر می رسد Panacea Biotec برای هدایت رشد دراز مدت واکسن ها ، داروهای عمودی دارو را افزایش می دهددهلی نو: طبق گفته یک مقام ارشد شرکت ، Panacea Biotec در تلاش است تا سبد محصولات موجود خود را توسعه دهد ، داروهای جدیدی را در اختیار شما قرار دهد و به عنوان بخشی از برنامه های رشد بلند مدت خود به بازارهای جدید راه یابد. این شرکت ، که زیان تلفیقی پس از کسر مالیات از ادامه فعالیت خود را با 172.46 کرور گذشته در سال مالی گذشته گزارش کرد ، گفت که یک برنامه استراتژیک دقیق برای دستیابی به رشد چشمگیر در کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت در دست اجرا دارد.

“Soshil Kumar Jain” رئیس Panacea Biotec در گزارش سالانه این شرکت برای 2019-20-20 به سهامداران گفت: “محرک های اصلی رشد شامل مقیاس بندی محصولات موجود و راه اندازی محصولات جدید و نفوذ به بازارهای جدید در زمینه واکسن و تجارت فرمولاسیون های دارویی است.”

وی خاطرنشان کرد: این شرکت تمرکز خود را بر روی واکسن ها به عنوان یک بخش اصلی درمان ادامه می دهد و به هدف خود در ایجاد محافظت طولانی مدت در برابر بیماری های قابل پیشگیری اعتقاد دارد.

جین گفت: “به عنوان بخشی از استراتژی رشد دراز مدت ، ما در حال گسترش فروش واکسن شش ظرفیتی EasySix در هند هستیم و ثبت نام در بازارهای بین المللی را با دریافت مجوز بازاریابی در دو کشور آغاز کرده ایم.”

وی گفت: این شرکت واکسنهای خود را در حدود 16 کشور به ثبت رسانده است که انتظار می رود در آینده نزدیک ثبت نام بیشتری در حدود 9 کشور انجام شود.

جین گفت: “ما همچنین واکسن های نوآورانه ای از جمله واکسن مزدوج پنوموکوک ، واکسن کاندیدای دنگ چهار ظرفیتی نوترکیب -DengiAll و واکسن مزدوج تیفوئید داریم.”

وی افزود ، در طول سال مالی جاری ، پاناسآآ آزمایش های بالینی فاز I / II واکسن مزدوج پنوموکوک (Nucovac) و دنگ را در کشور به پایان رسانده است.

در ماه ژوئن سال جاری ، این شرکت از تاسیس یک شرکت سرمایه گذاری مشترک در ایرلند با شرکت Refana Inc مستقر در ایالات متحده برای تولید واکسن Covid-19 خبر داده است.

طبق این مشارکت ، Panacea Biotec مسئول توسعه محصول و تولید تجاری خواهد بود ، در حالی که نهاد JV اقدام به توسعه بالینی و ارسال مقررات در سراسر جهان می کند. هر دو پاناسه و رفانا فروش و توزیع واکسن را در مناطق مربوطه خود انجام خواهند داد

برای بخش مالی 2019-2020 ، بخش تجاری واکسن شرکت گردش مالی 140.4 کرور را ثبت کرده است.

بازار واکسن هند در سال 2019 حدود 9،500 کرور تخمین زده شد.

در طول سال مورد بررسی ، این شرکت تجارت فرمولاسیون دارویی خود از جمله تحقیقات و توسعه مرتبط و فعالیت های استخراج فرآورده های طبیعی را به شرکت تابعه کاملاً Panacea Biotec Pharma Ltd. منتقل کرده است.

این شرکت گفت ، روند دریافت مجوز ثبت نام / بازاریابی محصول با توجه به تجارت بین المللی منتقل شده به Panacea Biotec Pharma در حال انجام است که از آن مجوز ثبت کالا / بازاریابی محصولات کلیدی در بازارهای اصلی قبلاً دریافت شده است.

در بلند مدت ، این شرکت با هدف ایجاد برنامه های جدید مخدر کوتاهتر (ANDA) در بازار ایالات متحده ، معرفی محصولات در بازارهای اتحادیه اروپا و ژاپن علاوه بر گسترش سبد محصولات در بازارهای داخلی و در حال ظهور ، افزود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *