مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Pfizer قول قیمت گذاری چند لایه ای را برای واکسن Covid-19 خود ، Health News ، ET HealthWorld داده است

1 min read

Pfizer قول قیمت گذاری چند لایه ای را برای واکسن Covid-19 خود داده استبمبئی: تولید کننده داروی آمریکایی Pfizer روز سه شنبه اعلام کرد که با واگذاری واکسن Covid-19 به این شرکت ، میلیون ها دوز را به کشورهایی که انتظار می رود در ماه های آینده تصویب مقررات را دریافت کنند ، ارائه می دهد.

دیفرانسیل یا قیمت گذاری طبقه ای ، زمانی است که قیمت ها بسته به تولید ناخالص داخلی یک کشور تعیین می شوند.

آلبرت بورلا ، مدیر عامل شرکت Pfizer ، در کنفرانس مطبوعاتی سازمان یافته توسط فدراسیون بین المللی انجمن های تولیدکنندگان و داروسازی

در ایالات متحده ، جایی که سازمان غذا و دارو واکسن این شرکت را تأیید کرد ، Pfizer قیمت 19.50 دلار را برای یک دوز تعیین کرده است.

بورلا گفت: “این قیمت یک وعده است” ، و اضافه کرد که Pfizer در حال مذاکره با دولت های سراسر جهان است.

واکسن مبتنی بر فناوری mRNA دارای اثر بیش از 90٪ با دوز دو برابر و 67 with با یک دوز.

هفته گذشته ، شرکت فایزر مستقر در نیویورک از مجری های نظارتی هند درخواست واگذاری واکسن Covid-19 خود را در موارد اضطراری کرد. طی هفته های آینده کمیته خبرگان موضوع تصمیم گیری خواهد کرد.

واکسن Pfizer / BioNTech در زمان رکورد تولید و به عنوان بخشی از واکسیناسیون رسمی توسط دولت انگلیس در روز سه شنبه آغاز شد ، و این اولین واکسن Covid-19 است که در هرجای دنیا استفاده می شود.

در حالی که این واکسن به فناوری جدید و ایمن متکی است ، نیاز به ذخیره سازی -70C می تواند در کشورهایی با امکانات ذخیره سازی ضعیف به یک مسئله تبدیل شود. Pfizer در حال کار بر روی نسخه دیگری از واکسن است که نیاز به نیاز به ذخیره سازی دقیق تر دارد.

در حالی که Pfizer اعلام کرده است که واکسن خود را برای سود به فروش می رساند ، Janssen Pharma ، بخشی از Johnson & Johnson ، گفت که واکسن Covid-19 خود را با هزینه تمام به فروش می رساند. پل استوفلز ، مدیر ارشد علمی ، جانسن فارما ، گفت: “ما این واكسن را برای سود خود نمی فروشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *