مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Pfizer و Moderna واکسن های خود را علیه ویروس کرونا ویروس انگلیس آزمایش می کنند ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

Pfizer و Moderna واکسن های خود را علیه ویروس کرونا ویروس انگلیس آزمایش می کنندواشنگتن: سی.ان.ان گزارش داد: Pfizer و Moderna واکسن های ویروس کرونا را آزمایش می کنند تا ببینند آیا آنها در برابر نسخه جدید جهش یافته ویروس که اخیراً در انگلستان و دیگر کشورها پیدا شده است ، کار می کنند.

Moderna در بیانیه ای گفت: “بر اساس داده های تا به امروز ، ما انتظار داریم ایمنی ناشی از واكسن Moderna در برابر انواع اخیراً توصیف شده در انگلستان محافظت كند ،” ما در هفته های آینده آزمایش های اضافی را برای تأیید انجام خواهیم داد این انتظار “

طبق CNN ، فایزر گفت که اکنون “در حال تولید داده” در مورد چگونگی خوب بودن نمونه خون از افراد واکسینه شده توسط واکسن آن است “ممکن است قادر به خنثی کردن سویه جدید از انگلستان باشد”.

Pfizer و Moderna تنها دو واکسن ویروس کرونا را ساخته اند که از طرف سازمان غذا و داروی ایالات متحده مجاز شده اند.

ویروس کرونا ویروس جدید قبلاً جهش یافته است و هر دو شرکت می گویند که دریافتند واکسن های آنها بر علیه سایر ویروس ها کار می کند.

برخی از محققانی که در حال بررسی ژنوم نوع انگلستان هستند ، به CNN گفتند که نگرانی دارند که جهش های این نوع ممکن است “تا حدی” اثر بخشی واکسن را کاهش دهد.

ترور بدفورد ، دانشیار در بخش واکسن و بیماری های عفونی سرطان فرد هاچینسون گفت: “شما می توانید مقداری ضعیف در اثر واکسن تصور کنید ، که خوب نیست ، اما فکر نمی کنم این واکسن را بشکند.” مرکز تحقیقات.

دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی روز دوشنبه گفت که یک نوع جدید Covid-19 مرتبط با افزایش موارد در انگلستان احتمالاً در ایالات متحده است.

به نقل از CNN ، فاوسی به جودی وودروف ، خبرنگار PBS Newshour گفت: “شما باید این فرض را بکنید.”

وی افزود: “هنگامی که چیزی را مشاهده می کنید که در مکانی مانند انگلیس کاملاً رایج است ، جهش هایی نیز در آفریقای جنوبی مشاهده می شود و با توجه به مسافرت در سراسر جهان ، تعجب نخواهم کرد اگر اینجا قبلاً باشد ،” .

وی افزود که “وقتی شروع به جستجوی آن می کنیم ، آن را پیدا خواهیم کرد.”

وی افزود: “مطمئناً هنوز شیوع آن وجود ندارد ، به نظر می رسد كه این طبیعت رایج در انگلیس فرض شده باشد ، اما ما در حال حاضر به دنبال آن خواهیم بود ، و من مطمئن هستم كه دیر یا زود ما قصد داریم فاوسی گفت.

وزیر بهداشت انگلستان مت هانکوک روز یکشنبه گفت ، سویه جدید Covid-19 “از کنترل خارج است”.

“تنها راهی که می توانید این کار را انجام دهید محدود کردن ارتباطات اجتماعی است و اساساً ، به ویژه در مناطق ردیف 4 ، همه باید طوری رفتار کنند که گویی ممکن است به خوبی ویروس داشته باشند و این راهی است که می توانیم آن را کنترل کرده و مردم را ایمن نگه داریم. ،” او اضافه کرد.

وزیر بهداشت انگلستان مت هانکوک روز یکشنبه گفت ، سویه جدید Covid-19 “از کنترل خارج است”.

“تنها راهی که می توانید این کار را انجام دهید محدود کردن ارتباطات اجتماعی است و اساساً ، به ویژه در مناطق ردیف 4 ، همه باید طوری رفتار کنند که گویی ممکن است به خوبی ویروس داشته باشند و این راهی است که می توانیم آن را کنترل کرده و مردم را ایمن نگه داریم ،” او اضافه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *