مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

PM Modi ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

محرک واکسیناسیون Covid-19 به محض این که دانشمندان سر تکان دهند: PM Modi شروع می شوددهلی نو: نارندرا مودی نخست وزیر روز جمعه گفت برنامه واکسیناسیون هند علیه Covid-19 به محض اعطای دانشمندان آغاز می شود و اظهار داشت که کارکنان مراقبت های بهداشتی که در معالجه بیماران ویروسی کرونا ، کارگران خط مقدم و افراد مسنی مبتلا هستند شرایط در اولویت تلقیح می شوند.

مودی در سخنان پایانی خود در جلسه همه جانبه با رهبران احزاب سیاسی مختلف برای بحث در مورد وضعیت همه گیر Covid-19 در کشور ، گفت: کارشناسان معتقدند انتظار برای واکسن Covid-19 طولانی نخواهد بود و ممکن است در چند هفته.

مودی گفت ، تقریباً هشت واکسن در مراحل مختلف آزمایشی هستند و تولید آنها در هند تضمین شده است.

وی گفت که سه واکسن از هند نیز در مراحل مختلف آزمایش هستند.

مودی گفت: کارشناسان معتقدند انتظار برای واکسن Covid-19 طولانی نخواهد بود و اعتقاد بر این است که ممکن است طی چند هفته آینده آماده شود.

وی گفت: “محرك واكسیناسیون هند به محض اینكه ما از دانشمندان اخطار بگیریم آغاز می شود. این مركز بر اساس پیشنهادات دولت های ایالتی در مورد كسی كه در مرحله اول واکسیناسیون تلقیح می شود ، کار می کند.”

وی گفت: “اولویت این واکسیناسیون به کارکنان مراقبت های بهداشتی مربوط به معالجه بیماران Covid-19 ، کارگران خط مقدم و افراد مسن مبتلا به شرایط جدی داده خواهد شد.”

مودی گفت ، تیم های دولت مرکزی و ایالتی به طور همزمان برای توزیع واکسن علیه Covid-19 کار می کنند ، افزود که هند دارای تخصص توزیع واکسن و همچنین ظرفیت است.

“دانشمندان ما از موفقیت در تلاش برای تولید واکسن علیه Covid-19 بسیار مطمئن هستند. نام واکسن هایی از کشورهای مختلف در بازار وجود دارد ، اما دنیا مراقب ارزانترین و ایمن ترین واکسن است. به همین دلیل ، طبیعی است که دنیا هند را تماشا می کند. “

79562645

وی گفت که بهداشت عمومی از نظر قیمت گذاری واکسن Covid-19 در اولویت قرار دارد و ایالات کاملاً درگیر این روند خواهند بود. در اظهارات خود ، مودی همچنین گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که شایعات در هنگام واکسیناسیون منتشر نمی شود ، شایعات ضد ملی و ضد بشری است. بنابراین ، همه احزاب سیاسی باید اطمینان حاصل کنند که ما همه هندی ها را از چنین شایعات نجات داده و آگاهی را گسترش می دهیم. “

از رهبران طبقات از همه احزاب در لوک سبها و راجیا صبحها دعوت شده بود تا در جلسه مجازی که حدود ساعت 10:30 صبح آغاز شد ، شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *