مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

PM Modi توسعه واکسن را در مرکز Zydus Cadila ، Health News ، ET HealthWorld بررسی می کند

1 min read

گجرات: PM Modi تولید واکسن را در مرکز Zydus Cadila بررسی می کنداحمدآباد: نخست وزیر نارندرا مودی روز شنبه بازدید از سه شهر خود را برای بررسی کار تولید واکسن ویروس کرونا با رفتن به مرکز تولید داروسازی Zydus Cadila در نزدیکی احمدآباد آغاز کرد. مودی با استفاده از کیت PPE ، فرآیند تولید واکسن را در مرکز تحقیقات Zydus Cadila در منطقه صنعتی چانگودار ، بیش از 20 کیلومتری احمدآباد بررسی کرد.

یک مقام گفت که مودی پس از ورود خود به فرودگاه احمدآباد از دهلی کمی بعد از ساعت 9 صبح به سمت کارخانه زیدوس کادیلا پرواز کرد و با مروجان و مدیران شرکت گفتگو کرد.

مودی بیش از یک ساعت در کارخانه بود ، قبل از عزیمت به فرودگاه ، از آنجا به حیدرآباد پرواز خواهد کرد.

Zydus Cadila اعلام کرده است که آزمایش بالینی فاز اول نامزد واکسن آن ZyCoV-D به پایان رسیده و آزمایشات بالینی فاز II را از آگوست آغاز کرده است.

در حیدرآباد ، مودی قرار است از مرکز تولید واکسن Bharat Biotech بازدید کند.

مودی پس از فرود در ایستگاه نیروی هوایی حکیمپت ، ساعت 1.30 بعد از ظهر به تاسیسات بهارات Biotech در دره ژنوم می رسد. فاصله این مرکز تا حیدرآباد حدود 50 کیلومتر است.

Covaxin بهارات Biotech در حال آزمایش فاز 3 است.

نخست وزیر پس از بازدید یک ساعته خود از مرکز ، به پونا می رود و در آنجا از م Instituteسسه سرم هند (SII) بازدید خواهد کرد که برای تولید واکسن با غول داروسازی جهانی AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد همکاری کرده است.

یک مقام گفت: نخست وزیر حدود ساعت 4.30 بعد از ظهر به پردیس موسسه سرم خواهد رسید.

وی گفت ، بازدید یک ساعته مودی از SII با هدف بررسی وضعیت کاندید واکسن برای عفونت ویروس کرونا انجام می شود و از مکانیسم راه اندازی ، تولید و توزیع آن آگاهی دارد.

این مقام گفت که نخست وزیر عصر دوباره به دهلی پرواز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *