مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

PM Modi طرح Ayushman Bharat را برای گسترش پوشش بیمه درمانی به همه ساکنان JK ، Health News ، ET HealthWorld راه اندازی کرد.

1 min read

PM Modi طرح Ayushman Bharat را برای گسترش پوشش بیمه درمانی به همه ساکنان JK آغاز کرددهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی روز شنبه طرح آیوشمن بهارات را از طریق کنفرانس ویدئویی برای گسترش پوشش بیمه درمانی به همه ساکنان جامو و کشمیر آغاز کرد. دفتر نخست وزیر گفت که این طرح پوشش بهداشتی جهانی را تضمین می کند ، و بر روی حفاظت از خطرات مالی و اطمینان از خدمات بهداشتی ضروری با کیفیت و مقرون به صرفه برای همه افراد و جوامع متمرکز است.

آمیت شاه وزیر کشور اتحادیه و ستوان فرماندار قلمرو اتحادیه ، مانوج سینها نیز در این مراسم صحبت کردند.

PMO گفت ، این طرح پوشش بیمه ای رایگان را برای همه ساکنان UT جامو و کشمیر فراهم می کند ، افزود که این برنامه پوشش مالی حداکثر 5 روپیه برای هر خانواده را به صورت شناور به تمام ساکنان منطقه گسترش می دهد. UT

در بیانیه PMO آمده است که تمدید عملیاتی “Pradhan Mantri Jan Arogya Yojana” (PM-JAY) به تقریبا 15 خانواده اضافی وجود دارد.

مزایای این طرح در سراسر کشور قابل حمل خواهد بود. PMO گفت ، بیمارستانهایی که تحت طرح PM-JAY تحت کنترل قرار گرفته اند نیز باید تحت این طرح خدمات ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *