مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

RDIF ، Hetero بیش از 100 میلیون دوز واکسن Sputnik V در هند تولید می کند ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

RDIF ، Hetero برای تولید بیش از 100 میلیون دوز واکسن Sputnik V در هندصندوق سرمایه داری مستقل روسیه RDIF روز جمعه توافق خود را با Hetero Pharma برای تولید بیش از 100 میلیون دوز در سال واکسن Sputnik V در هند اعلام کرد.

طبق دومین تجزیه و تحلیل داده های موقت توسط مرکز Gamaleya و RDIF در 24 نوامبر ، واکسن Sputnik V در ارزیابی انجام شده 28 روز پس از مصرف دوز اول ، میزان کارایی 91.4٪ را نشان داد.

“ما خوشحالیم که توافق بین RDIF و Hetero را اعلام خواهیم کرد که زمینه را برای تولید واکسن Sputnik V بی خطر و بسیار موثر در خاک هند فراهم می کند. نتایج آزمایش بالینی میان دوره ای واکسن 95٪ اثر بخشی در روز 42 بعد از اولین دوز را نشان می دهد. من اطمینان دارم که Sputnik V باید بخشی جدایی ناپذیر از نمونه واکسن ملی هر کشوری باشد که مایل است از جمعیت خود در برابر ویروس کرونا محافظت کند. به لطف همکاری ما با Hetero ، ما قادر خواهیم بود به طور قابل توجهی ظرفیت تولید را افزایش دهیم و در این دوره چالش انگیز همه گیر ، راه حل کارآمد برای مردم هند ارائه دهیم.

منحصر به فرد بودن واکسن روسی در استفاده از دو ناقل مختلف بر اساس آدنو ویروس انسانی نهفته است ، که سازندگان ادعا می کنند پاسخ ایمنی قوی تر و طولانی مدت را فراهم می کند.

در حال حاضر ، آزمایشات بالینی فاز III تایید شده و در بلاروس ، امارات ، ونزوئلا و سایر کشورها و همچنین فاز II-III در هند ادامه دارد.

طرفین قصد دارند تولید Sputnik V را از ابتدای سال 2021 آغاز کنند.

“ما خوشحالیم که با RDIF به عنوان یک شریک تولید برای واکسن مورد انتظار Sputnik V برای درمان Covid-19 همکاری می کنیم. اگرچه ما منتظر نتایج آزمایش بالینی در هند هستیم ، اما ما معتقدیم که تولید محصول به صورت محلی برای دسترسی سریع به بیماران بسیار مهم است. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *