مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Roche Diagnostics India ، نارندرا ورده را به عنوان مدیر عامل هند و بازارهای همسایه ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld اعلام کرد

1 min read

Roche Diagnostics India ، نارندرا ورده را به عنوان مدیرعامل هند و بازارهای همسایه معرفی کردبمبئی ، 13 ژانویه 2021: Roche Diagnostics India ، بخشی از گروه روشه ، امروز انتصاب نارندرا ورد را به عنوان مدیر عامل هند و بازارهای همسایه.

نارندرا از Abbott Diagnostics India که مدیر کل و رئیس کشور بود به Roche Diagnostics پیوست. وی در مجموع 15 سال سابقه کار در بخش IVD ، تجهیزات پزشکی و صنایع دارویی ، اخیراً در Abbott Diagnostics India دارد. در گذشته ، او همچنین به عنوان مدیر منطقه ای منطقه برای تجارت Abbott Point of Care Diagnostics در انگلیس ، فرانسه و ایرلند خدمت می کرد.

“ما بسیار خرسند هستیم که یک رهبر باتجربه با نارندرا وورد پیوسته است. او با توجه به تمرکز قوی خود در رهبری با نوآوری ، تلاش برای ارائه ارزش به مشتریان و تمرکز برای بهبود کیفیت زندگی برای بیماران ، کاملاً واجد شرایط است که این نقش را بر عهده بگیرد. ما معتقدیم که با فرهنگ ما طنین انداز خواهد شد ، “گفت گیدو سندر ، رئیس بازارهای رشد بالا – Roche Diagnostics Asia Pacific

نارندرا ورد می گوید: “من چیزهای درخشان در مورد فرهنگ روشه شنیده ام و مشتاقانه منتظر تجربه آن هستم.” “روشه ، با ارائه گسترده راه حل های نوآورانه در زمینه تشخیص ، از موقعیت مناسبی برای پشتیبانی از نیازهای برآورده نشده ذینفعان برخوردار است و من خوشحالم که در زمانی که مشتریان و بیماران ما در هند بیشترین نیاز را دارند ، این تیم را با تیم هدایت می کنم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *