مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Rustom Lawyer ، بنیانگذار و مدیرعامل ، Scribetech ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

رابط کاربری صوتی یک تغییر دهنده ظهور بازی در مراقبت های بهداشتی است: Rustom Lawyer ، بنیانگذار و مدیرعامل ، Scribetechشهید اختر ، سردبیر ، ETHealthworld ، با آنها صحبت کرد وکیل رستم، بنیانگذار و مدیرعامل ، Scribetech ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیجیتالی کردن از طریق رابط کاربر مبتنی بر صدا که باعث صرفه جویی در وقت هنگام تهیه اسناد بالینی می شود.

تاکنون چه تاثیری بر دیجیتالی شدن بر مراقبت های بهداشتی داشته است؟

مستندات بالینی همیشه برای متخصصان مراقبت های بهداشتی از قبیل صورتحساب ، بیمه ، اهداف پزشکی قانونی و تجزیه و تحلیل برای دستیابی به مراقبت بهتر از بیمار مهم بوده و سنگ بنای سلامت دیجیتال اجرای موفقیت آمیز پرونده های الکترونیکی پزشکی است. در کشورهای پیشرفته با سیستم های بهداشتی پیشرفته تر ، جایی که نسبت بیمار به پزشک قابل کنترل است ، پزشکان باید تمام جزئیات مراقبت از بیمار را در EMR ثبت کنند که به آنها امکان می دهد سیستم های مراقبت های بهداشتی واقعاً رشد کرده و خدمات بهتری ارائه دهند. اما نکته منفی آن این است که منجر به “خستگی EMR” یا “فرسودگی شغلی پزشکان” می شود که در پایان پزشکان به همان اندازه که در مشاوره بیمار به طور متوسط ​​نزدیک به 3-4 ساعت در روز وقت صرف می کنند ، برای وارد کردن داده های بیمار وقت صرف می کنند. همانطور که هند سیستم های دیجیتالی خود را ارتقا می دهد ، فشار بیشتر و بیشتری برای ورود و ثبت سوابق بهتر به پزشکان وارد می شود.

ایده پشت توسعه آگنیتو؟
با استفاده از آگنیتو ، چشم انداز ما تغییر 2 دهه دانش مستندات بالینی و تخصص در سیستم های کیفیت ، امنیت و اهمیت زمان چرخش در محیط بیمارستان بود. و این را در یک هوش مصنوعی قدرتمند قرار دهید که اولین نوع از این نوع در کشور ماست و به راحتی برای همه پزشکان قابل دسترسی است.

برای مقیاس و پشتیبانی سیستم های بهداشتی هند از یک میلیارد نفر به علاوه جمعیت ، ما به استفاده گسترده از EMR احتیاج داریم و آگنیتو یک تقویت کننده عالی است. ما را مانند چیزی مانند “Intel Inside” نرم افزار مراقبت های بهداشتی تصور کنید. Augnito اطلاعات جامع و دقیق را در زمان مناسب و در دسترس فرد صحیح در سراسر مراقبت مداوم فراهم می کند که نتایج بالینی بهتری را در سیستم های مراقبت های بهداشتی ایجاد می کند و به طور مستقیم بر مراقبت از بیمار تأثیر می گذارد.

فرصت بازار قابل آدرس دهی در سطح جهانی و هند چیست؟
Voice هنوز یک محیط بسیار جدید در اکوسیستم مراقبت های بهداشتی هند است و آینده ما با روند واضح دیجیتالی شدن EMR ها (سوابق الکترونیکی پزشکی) در کشور گره خورده است. به طور کلی ما با بخش های مالی بیمارستان کار می کنیم و آنها را از طریق ماشین حساب ارزش خود دریافت می کنیم که منافع هزینه را بسیار شفاف می کند. به عنوان مثال ، یک گروه بزرگ بهداشتی شامل 2000 تخت می توانند با پذیرش آگنیتو 20-30 سی سال در سال صرفه جویی کنند. اگر یک گروه مراقبت های بهداشتی با این اندازه در هند بتواند چنین مزایای هزینه ای داشته باشد ، می توانید تصور کنید ، در سطح بین الملل صنعت بهداشت با معرفی این فناوری میلیاردها دلار پس انداز می کند. شرکت های تاسیس شده فناوری صوتی در ایالات متحده ارزشی چند میلیارد دلاری دارند که تأثیر مالی این فناوری بر این بخش را نشان می دهد. طبق تحقیق Business Insider که در دسامبر سال 2019 منتشر شد ، “صدا در سراسر صنایع موج می زند ، اما قدرت تحول آفرین این فناوری اکنون در نقطه اوج مراقبت های بهداشتی قرار دارد. این فرصت برای صوت در مراقبت های بهداشتی افزایش یافته است زیرا پیش بینی می شود بازار دستیار مجازی بهداشت جهانی در سال 2025 به 3.5 میلیارد دلار برسد “چگونه آگنیتو تفاوت ایجاد می کند؟
با انقلاب سلامت دیجیتال در هند ، سازمان های بهداشتی در حال سرمایه گذاری در راه حل های گران قیمت EMR هستند اما برای پزشکان بسیار دشوار است. در پایان پزشکان به همان اندازه که در مشاوره با بیمار می گذرانند ، وقت خود را برای قرار دادن داده های بیمار صرف می کنند. Augnito این نقطه درد را برطرف می کند و تلاش مورد نیاز برای ورود داده ها در EMR ها را از طریق رابط کاربری هوشمند هدایت صدا کاهش می دهد. با استفاده از آگنیتو ، پزشکان می توانند دو برابر تعداد گزارشات را همزمان با دقت نزدیک به 100٪ تولید کنند ، که به آنها امکان می دهد بیشتر روی مراقبت از بیمار تمرکز کنند و تأثیر مستقیم روی خط پایین دارد.

Covid-19 سازمان ها را مجبور کرده است که لاغرتر فکر کنند و با شرایط عادی جدید سازگار شوند. اکنون ارائه دهندگان خدمات بهداشتی به سیستم های بسیار کارآمد برای گزارش پزشکی نیاز دارند تا تماس انسانی را به حداقل برسانند و به پزشکان اجازه دهند تا ساعت کاری پویا داشته باشند و همچنین از خانه کار کنند. آگنیتو این تقاضای نوظهور نرمال جدید را با موفقیت برآورده می کند. بیمارستان ها و مراکز تشخیصی برجسته مانند Breach Candy Hospital و بیمارستان Jaslok ، همه توانسته اند در طول این مدت با قدرت آگنیتو عملیات خود را ساده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *