مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

SC می گوید که وضعیت Covid-19 در دهلی ، گوج بدتر شده است ، از مرکز درخواست می کند که ایالات متحده گزارش وضعیت ، Health News ، ET HealthWorld را ارائه دهد

1 min read

SC می گوید وضعیت Covid-19 در دهلی ، گوج ، بدتر شده است ، ایالت ها از مرکز می خواهد گزارش وضعیت را ارائه دهددهلی نو: دادگاه عالی روز دوشنبه از مرکز و همه ایالت ها خواست که طی دو روز گزارش وضعیت را با جزئیات مراحل برداشته شده برای مقابله با وضعیت فعلی Covid-19 تشکیل دهند ، با اشاره به اینکه بیماری همه گیر در مکان هایی مانند دهلی و گجرات “بدتر شده است” دادگاه گفت که اوضاع در گجرات “از کنترل خارج می شود”.

“یك دادگاه به ریاست دادگستری آشوك بوشن به دادستان كل دادگستری سانجی جین كه برای دولت دهلی حضور داشت ، گفت:” اوضاع در دهلی به ویژه در ماه نوامبر بدتر شده است. شما گزارش وضعیتی را درباره اقدامات انجام شده ارائه می دهید. ”

نیمکت نشین ، متشکل از Justices RS Reddy و MR Shah ، گفت که تمام تلاش ها توسط مرکز و ایالات متحده برای کاهش اوضاع و رسیدگی به افزایش پرونده های Covid-19 انجام می شود.

دادگاه عالی ، که در حال رسیدگی به موضوعی بود که در آن درباره شناخت مناسب بیماران Covid-19 و جابجایی مناسب با اجساد در بیمارستان ها شناخت پیدا کرده بود ، موضوع را برای رسیدگی در تاریخ 27 نوامبر ارسال کرده است.

ما را دنبال کنید و با ما در ارتباط باشید ، فیس بوک، لینک شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *