مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

SC نگران نقض دستورالعمل Covid-19 در استفاده از ماسک صورت ، فاصله اجتماعی ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

SC نگران نقض دستورالعمل Covid-19 در استفاده از ماسک صورت ، فاصله اجتماعی استدهلی نو: دیوان عالی روز پنجشنبه نسبت به نقض دستورالعمل Covid-19 در مورد استفاده از ماسک صورت در مکان های عمومی ، عدم رعایت هنجارهای فاصله اجتماعی اظهار نگرانی کرد و برای اجرای دقیق آنها پیشنهاداتی را خواستار شد.

یک نیمکت به ریاست دادگستری آشوک بوشن همچنین از دادستان کل توشر مهتا خواستار شد ، و برای مرکز و سایر ذینفعان خواستار پیشنهاداتی در مورد چگونگی اجرای دقیق دستورالعمل های ماسک صورت و فاصله اجتماعی شد.

نیمکت نشین ، متشکل از Justices R Subhash Reddy و MR Shah ، از دولت هیماچال پرادش خواسته است تا گزارشی در مورد امکانات برای درمان بیماران Covid-19 در ایالت و زیرساخت های موجود برای آن ارائه دهد.

در جلسه دادرسی که از طریق کنفرانس ویدیویی انجام شد ، به دادگاه عالی در مورد کمبود امکانات برای درمان بیماران Covid-19 در هیماچال پرادش گفته شد.

پیش از این نیز ، دادگاه اوج نگرانی خود را از افزایش تعداد پرونده های Covid-19 در سراسر کشور به ویژه در پایتخت ملی ابراز کرده بود و گفته بود که در حالی که اوضاع همه گیر در دهلی بدتر شده است ، اما در گجرات از کنترل خارج شده است.

این یک پرونده suo motu بود که مربوط به درمان مناسب بیماران Covid-19 و رسیدگی مناسب به اجساد مرده در بیمارستان ها بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *