مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

SeQuent Scientific تزریق Citramox LA را در 10 کشور اروپایی ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld راه اندازی کرد

1 min read

SeQuent Scientific تزریق Citramox LA را در 10 کشور اروپایی راه اندازی می کنددهلی نو: SeQuent Scientific Ltd ، یکی از اعضای حوزه سلامت حیوانات ، روز پنجشنبه گفت تزریق سوسپانسیون Citramox LA را برای گاو و خوک در 10 کشور اروپایی ، از جمله بازارهای اصلی اروپای غربی آغاز کرده است.

این تزریق از قدرت 150 میلی گرم در میلی لیتر است و محصول اخیراً از طریق شرکت تابعه اسپانیایی شرکت Laboratorios Karizoo ، SA تأیید شده است ، SeQuent Scientific Ltd در پرونده تنظیم مقررات اعلام کرد.

این شرکت افزود ، این اولین تزریق طولانی مدت خواهد بود که توسط SeQuent در اروپا ارائه می شود.

سیتراموکس اولین نسخه عمومی از Ceva Animal Health Inc Vetrimoxin LA است که در اروپا تأیید و راه اندازی شده است ، این یک آنتی بیوتیک موثر است که برای درمان عفونت های تنفسی ناشی از Mannheimia haemolytica و Pasteurella multocida حساس به آموکسی سیلین در گاو و خوک نشان داده شده است. گفت

اندازه بازار در اروپا برای محصولات طولانی مدت آموکسی سیلین حدود 20 میلیون یورو تخمین زده شده است.

SeQuent گفت که تصویب جدید براساس مصوبات اخیر Tulazzin (Tulathromycin) و Halofusol (Halofuginone) در اروپا است ، که همه آنها در طی 12 ماه پس از ارائه دریافت شده اند که نشان دهنده “نقاط قوت رشد شرکت در معرفی محصولات جدید برای بازارهای تنظیم شده” است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *