مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Sinovac برای 600 میلیون دوز ظرفیت برای Covid ، Health News ، ET HealthWorld در نظر گرفته شده است

1 min read

Sinovac برای 600 میلیون دوز ظرفیت Covid در نظر گرفته شده استشرکت واکسن چینی Sinovac روز دوشنبه اعلام کرد که قصد دارد تاسیسات جدیدی را تکمیل کند تا ظرفیت تولید سالانه واکسن خود را تا 600 میلیون دوز تا پایان سال دو برابر کند ، ضمن اینکه 500 میلیون دلار سرمایه گذاری برای افزایش واکسن Covid-19 خود نیز تضمین می کند. تلاش های توسعه

این شرکت در حال حاضر آخرین مرحله از آزمایشات بالینی را برای نامزد واکسن خود در برزیل ، ترکیه و اندونزی انجام می دهد و از پیشگامان تلاش های واکسن چین است.

چین حداقل پنج نامزد واکسن Covid-19 دارد که در مراحل بعدی آزمایشات بالینی در بیش از ده کشور انجام می شود.

Sino Biopharmaceutical Ltd. ، یک شرکت دارویی ، 15 درصد سهام Sinovac را با سرمایه گذاری 500 میلیون دلار خریداری کرد.

یین ویدونگ ، مدیر عامل شرکت Sinovac ، در بیانیه ای گفت که این بودجه به این شرکت امکان می دهد “توانایی های فروش واکسن ما را بهبود بخشد ، در بازارهای آسیا گسترش دهد ، به فن آوری های جدید توسعه دهد و به فناوری های جدید دسترسی پیدا کند و از همه مهمتر ، تلاش های ما را برای کمک به مبارزه با همه گیری جهانی تسریع کند.”

روز یکشنبه ، 1.2 میلیون دوز واکسن آزمایشی آن وارد اندونزی شد و انتظار می رود به زودی مورد استفاده قرار گیرد.

کاندیدای سینوواک یک واکسن غیر دوگانه غیر فعال است ، یک فناوری قدیمی که در آن ویروس زنده از بین می رود و سپس خالص می شود.

می توان آن را در دمای 2 تا 8 درجه سانتیگراد (36 تا 46 درجه فارنهایت) ، در محدوده یخچال طبیعی نگهداری کرد ، برخلاف برخی دیگر از کاندیدهای واکسن که به دمای بسیار پایین تری نیاز دارند.

واکسن آزمایشی Sinovac در حال حاضر برای استفاده اضطراری در چین تأیید شده است ، اگرچه هنوز تایید نهایی بازار را به دست نیاورده است.

تحت استفاده اضطراری ، این گروه به گروه هایی که دولت چین مناسب تشخیص داده است ، از جمله کارگران پزشکی خط مقدم و پرسنل مرزی توزیع شده است.

آخرین داده های عمومی این شرکت ، منتشر شده در مجله علمی Lancet ، نشان می دهد که نامزد آن نسبت به کسانی که از Covid-19 بهبود یافته اند ، میزان پادتن های کمتری در افراد تولید می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *