مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Strides Pharma Science برای قرص های پردنیزون ، Health News ، ET HealthWorld تکان می دهد

1 min read

Strides Pharma Science برای قرص پردنیزون تکان می دهد USFDAStrides Pharma Science Ltd روز دوشنبه گفت که از نسخه تنظیم کننده قرص پردنیزون ، که برای شرایط مختلفی از جمله آلرژی ، بیماری تنفسی و آرتروز تجویز شده است ، از تنظیم کننده بهداشت ایالات متحده تأییدیه دریافت کرده است. تأیید قرص پردنیزون توسط اداره غذا و داروی ایالات متحده (USFDA) که به زیرمجموعه انصراف کامل شرکت ، Strides Pharma Global Pte Limited ، سنگاپور اعطا شده است ، برای چندین قوت 2.5 میلی گرم و 5 میلی گرم است ، Strides Pharma Science در گفت یک پرونده تنظیم مقررات

این محصول دو رقمی است و از نظر درمانی معادل داروی ذکر شده (RLD) ، قرص دلتازون ، 2.5 میلی گرم و 5 میلی گرم از داروسازی و Upjohn Co است. با استناد به داده های IQVIA MAT در سپتامبر 2020 ، این شرکت گفت که بازار ایالات متحده برای قرص های پردنیزون USP ، 2.5 میلی گرم و 5 میلی گرم تقریبا 30 میلیون دلار است.

این محصول افزود: “این محصول در تاسیسات شاخص این شرکت در بنگالورو تولید می شود و توسط Strides Pharma Inc در بازار ایالات متحده به بازار عرضه می شود.” این شرکت در مجموع 127 مورد ANDA (مخفف شده داروهای جدید) با پرونده USFDA دارد که 93 مورد تأیید شده و 34 مورد در انتظار تأیید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *