مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Unitus ، پلت فرم رادیولوژی پشت Axilor شبکه 5C ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

شبکه 5C پلتفرم رادیولوژی برگشت Unitus ، Axilorپلتفرم رادیولوژی دیجیتال 5C Network 5/1 میلیون دلار از سرمایه گذاران موجود Unitus Ventures و Axilor Ventures قبل از سری خود جمع آوری کرده است و جمع آوری کمک های مالی خود را تاکنون به 1.8 میلیون دلار (13 کرور روپیه) برده است.

این شركت در بیانیه مطبوعاتی اعلام كرد ، این بستر بیمارستان ها و مراكز تشخیصی ، رادیولوژیست ها و فناوری را برای ارائه سریع تشخیص به پزشكان و بیماران گرد هم آورده است.

5C با استفاده از الگوریتم های پلتفرم و هوش مصنوعی خود گفت ، ضمن اطمینان از دقت ، زمان چرخش گزارش رادیولوژی را از 48 ساعت به 42 دقیقه کاهش می دهد. به گفته این شرکت ، این به بیمارستان ها اجازه می دهد تا زمان “در به سوزن” خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

وی افزود: “ما قصد داریم با استفاده از این بودجه محصولات و خدماتی را كه به پزشكان و بیماران در تصمیم گیری بهتر كمك می كنند ، افزایش دهیم. سیستم عامل ما در حال حاضر شاهد پذیرش مقیاس بزرگ است و ما قصد داریم با این تزریق جدید سرمایه ، میزان دسترسی و محصولات خود را بیشتر افزایش دهیم “. مدیر عامل شبکه 5C ، Kalyan Sivasailam گفت. 5C در گذشته روزانه حدود 3،300 اسکن دیده است شش ماه.

شریک ارشد Unitus Ventures ، سوریا مانتا گفت که 5C تقاضای زیادی از بازارهای دست نخورده در هند و خارج از کشور را تجربه می کند و قصد دارد به سرعت در این مناطق جغرافیایی گسترش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *