مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

WHO ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

نوع جدید وامها و اوراق قرضه می تواند 28 میلیارد دلار شکاف مالی Covid: WHO را پر کندژنو: یک مقام ارشد روز سه شنبه گفت: سازمان بهداشت جهانی به دنبال ابزارهای مالی جدید برای کمک به جبران کمبود بودجه 28 میلیارد دلاری برای ابزارهای مبارزه با Covid-19 است.

اتحاد واکسن WHO و GAVI با هدف ارائه آزمایش های تشخیصی ، داروها و واکسن ها به کشورهای فقیر و متوسط ​​درآمد از طریق صندوقی موسوم به شتاب دهنده دسترسی به ابزارهای Covid-19 (ACT) ، که در آوریل گذشته ایجاد شد.

بروس آیلوارد ، مشاور ارشد WHO و هماهنگ كننده ACT آن ، گفت كه سازوكارهای جدید تأمین مالی – از جمله وامهای با امتیاز و اوراق قرضه فاجعه – در جلسه شورای تسهیل ACT در روز دوشنبه ، به ریاست مشترک نروژ و آفریقای جنوبی ، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی در جلسه توجیهی سازمان ملل در ژنو گفت: “در حال حاضر تأمین مالی همان چیزی است كه بین ما قرار دارد و هر چه سریعتر از این بیماری همه گیر خارج می شویم.” آیلوارد با اشاره به امکانات شتاب دهنده ACT گفت: “این یک چالش واقعی در شرایط مالی امروز است با وجود این واقعیت که این بهترین معامله در شهر است.” “این یک بار در 36 ساعت نتیجه می دهد که ما دوباره تجارت و سفر را شروع کنیم.”

آیلوارد گفت WHO و شرکای وی در حال مذاکره با Pfizer هستند تا واکسن Covid-19 خود را به عنوان بخشی از آزمایشات اولیه جهانی درج کنند.

وی گفت که “تعهدی قوی” از سوی مدیر عامل Pfizer آلبرت بورلا برای تعیین قیمتها در سطوح مناسب با جمعیت فقیرتر مشاهده کرده است. وی گفت كه Aylward انتظار دارد برخی اخبار در مورد پیوستن تولیدكنندگان بیشتری به لیست ارائه دهندگان تأسیسات واكسن COVAX در هفته های آینده.

وزیر امور بین الملل کارینا گولد روز دوشنبه گفت ، کانادا متعهد شده است که 485 میلیون دلار کانادا (380 میلیون دلار) برای حمایت از آزمایشات Covid-19 ، درمان ها و واکسن ها در کشورهای با درآمد کم و متوسط ​​، از جمله درمان های آنتی بادی ، هزینه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *