مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

WHO مشاوره بالینی جدیدی در مورد درمان بیماران Covid-19 ، Health News ، ET HealthWorld ارائه می دهد

1 min read

WHO مشاوره بالینی جدیدی را در مورد درمان بیماران Covid-19 ارائه می دهدژنو: سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز سه شنبه توصیه های بالینی تازه ای را برای معالجه بیماران Covid-19 ، از جمله کسانی که علائم مداوم پس از بهبود را نشان می دهند ، صادر کرد و همچنین گفت که توصیه می شود از داروهای ضد انعقاد با دوز پایین برای جلوگیری از لخته شدن خون استفاده کنید.

“چیزهای دیگری که در راهنمایی جدید است این است که بیماران Covid-19 در خانه باید از پالس اکسی متری استفاده کنند ، این میزان اکسیژن را اندازه گیری می کند ، بنابراین شما می توانید تا حدودی در خانه رو به زوال باشد یا خیر بهتر است مراقبت های بیمارستانی داشته باشید. ، “مارگارت هریس ، سخنگوی WHO در جلسه توجیهی سازمان ملل در ژنو گفت.

وی گفت كه WHO به پزشكان پزشك توصیه می كند كه بیماران را در موقعیت مستعد بیداری قرار دهند ، در جلوی آنها ، كه نشان دهنده بهبود جریان اکسیژن است.

هریس گفت: “همچنین ما پیشنهاد می کنیم از داروهای ضد انعقاد با دوز پایین برای جلوگیری از تشکیل لخته خون در رگ های خونی استفاده کنید. ما پیشنهاد می کنیم از دوزهای پایین تر از دوزهای بالاتر استفاده کنید زیرا دوزهای بالاتر ممکن است مشکلات دیگری ایجاد کند.”

وی افزود: تیمی از متخصصان مستقل به رهبری WHO ، كه هم اكنون در شهر ووهان در مركز چین واقع شده اند و اولین موارد انسانی در دسامبر 2019 کشف شده است ، قرار است در دو روز آینده قرنطینه را ترک کند تا کار خود را با محققان چینی در این زمینه دنبال کند. ریشه ویروس

وی از اظهارنظر در مورد گزارش تاخیر در واکسن در اتحادیه اروپا خودداری کرد. وی گفت که اطلاعات خاصی ندارد و اولویت WHO این است که کارکنان بهداشتی در همه کشورها در 100 روز اول سال واکسینه شوند.

AstraZeneca ، که موفقیت خود را با دانشگاه آکسفورد توسعه داد ، روز جمعه به اتحادیه اروپا گفت که نمی تواند اهداف تأمین شده توافق را تا پایان ماه مارس برآورده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *